Treneri analizē paveikto un spriež par turpmāko

Futbolistiem vasaras sezona beigusies, bet jau tūlīt sāksies telpu futbola čempionāti. Šis starpsezonu periods tiek izmantots, lai komandu treneri un pārstāvji analizētu vasarā paveikto un spriestu par turpmākajām sacensībām.

Rīgā aizvadīts starptautisks futbola treneru seminārs „Futbolistu sagatavošanas psiholoģiskie aspekti", kuru vadīja Ukrainas nacionālās sporta universitātes profesore Valentīna Voronova. Tajā piedalījās visi FB „Gulbene 2005" jaunatnes treneri - Edijs Aleksāns, Aivars Blauvs un Dainis Tašiņš.


Savukārt Balvos notika ZA reģiona treneru sanāksme pirms telpu futbola čempionātiem. Jaunatnes treneri analizēja vasarā paveikto. Reģiona čempionāts jauniešiem vasarā notika septiņās vecuma grupās. Pirmo reizi tajā piedalījās Smiltenes BJSS. Tagad tādu vēlmi izteikuši arī Valkas BJSS un Maltas FK „Saules puikas" treneri. Labi rezultāti bija reģiona U-14 izlasei, kurā spēlēja arī mūsu kluba futbolisti.

 

Nākamajā gadā reģiona U-14 izlase jau tiks komplektēta uz FB „Gulbene 2005" bāzes, jo mūsu puiši (treneris A.Blauvs) ir labākie šajā vecuma grupā. Telpās jaunatnes čempionāts notiks piecās vecuma grupās, kur FB „Gulbene 2005" spēlēs ar septiņām komandām. Spēles sāksies janvārī un notiks Ludzā, Varakļānos, Madonā, Balvos un Stāķu sporta namā. Diemžēl citos reģiona klubos nav U-7 un U-8 grupas zēnu, tādēļ šiem futbolistiem vasarā tiks organizēta līdzdalība dažādos turnīros. Viens no tiem varētu būt Latvijas Futbola federācijas rīkotais bērnu futbola festivāls 2010.gada jūlija sākumā Salacgrīvā.


Telpu futbola sezona sāksies 7.novembrī, kad Stāķos no pulksten 9.30 spēlēs ZA reģiona 11 veterānu komandas, arī Lizums. Savukārt 14.novembrī no pulksten 9.30 Stāķos spēlēs 8 ZA reģiona čempionāta komandas, arī Gulbene un Stāmeriena. Gulbenes novada telpu futbola čempionāta pirmās spēles notiks Stāķos 21. un 22.novembrī.

Pievieno komentāru

Sports