Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trenēties šurp brauc arī no Habarovskas

Gan atsevišķos Gulbenes, gan arī Alūksnes novada ceļos palaikam notiek treniņi, kuru laikā profesionāli autosportisti testē automašīnas un pilnveido savas braukšanas prasmes. Treniņus organizē autosporta uzņēmums "ASRT", kura īpašnieks ir autosportists un bijušais gulbenietis Ainārs Igaveņš.

A.Igaveņš ir izveidojis uzņēmumu "ASRT", kas saistīts ar autosportu. Uzņēmums strādā gan sporta automašīnu būvē un sagatavošanā, gan arī rallija komandu tehniskajā apkalpošanā sacensībās un testos. Kā norāda A.Igaveņš, rallija sezonas laikā automašīnas ar "ASRT" logotipu gandrīz katrās brīvdienās ir redzamas dažādās Baltijas, Krievijas un Rietumeiropas valstu sacensībās.  

"Jau ilgāku laiku mēs piedāvājam arī testa braucienus vai treniņus autosportistiem. Mēs bijām vieni no pirmajiem, kas iesāka nodarboties ar šī produkta piedāvājumu. Organizēt treniņus autosportistiem piedāvājam gan ziemas sezonā, gan arī vasarā, turklāt autosportisti tos izvēlas arvien biežāk. Šobrīd tas jau strādā pat kā eksporta prece," saka A.Igaveņš.

 

Trenēties uz Latviju brauc arī krievu autosportisti, piemēram, pagājušajā nedēļā mūsu puses ceļos trenējās kāds autosportists, kurš bija mērojis tālu ceļu no Habarovskas (Krievija). Šurp brauc trenēties arī citi krievu autosportisti. "Šie sportisti atzīst, ka Latvijā ir unikāli ceļi, Krievijā tādu nav. Viņi brauc uz Baltiju mācīties un trenēties, lai pēc tam brauktu Krievijas rallijos," stāsta A.Igaveņš.

 

Protams, trenēties brauc arī pašmāju vadošie sportisti, piemēram, Jānis Vorobjovs, Andis un Māris Neikšāni, kā arī citi sportisti. "Ja vēlies, lai autosportā būtu arī labi rezultāti, bez treniņiem to nevar panākt, savukārt, ja to dari vienkārši hobija dēļ, tad var braukt arī vienkārši tāpat," saka A.Igaveņš. Viņš stāsta, ka treniņbraucieni tiek saskaņoti ar visām atbildīgajām instancēm, tiek nodrošināti arī drošības pasākumi. "Liels paldies jāsaka arī vietējiem iedzīvotājiem, ka viņi ir saprotoši un piecieš, ka gar viņu īpašumiem braukā rallija mašīnas."

 

A.Igaveņš atzīst, ka liels paldies ir jāsaka Vilhelmam Sniedzānam par to, ka Gulbenē ir gadiem noturētas rallija tradīcijas. "Tas noteikti ir arī viņa nopelns, ka arī daudzi gulbenieši ir pievērsušies rallijam. Viņa iespaidā to daru es, Gatis Cimdiņš, kā arī vēl citi. Cepuri nost Vilhelma priekšā!" saka A.Igaveņš.

 

Viņš atklāj, ka "ASRT" rallija komanda startē ne tikai Latvijas rallija čempionātā, bet sadarbībā ar Krievijas komandu "ASport" piedalās arī Krievijas čempionātā. "Gan komanda, gan arī mūsu braucējs Igors Bulancevs šobrīd čempionātā ir 1.vietā. Ceram, ka šajā sezonā izcīnīsim čempionu titulu."

Pievieno komentāru

Sports