Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Treniņiem atsaucība nav liela 4

Mūsu novada olimpietis, bobslejists Daumants Dreiškens pagājušajā piektdienā aicināja jaunus, perspektīvus puišus, kā arī ikvienu interesentu aizvadīt interesantu treniņu un izmēģināt spēkus bobsleja trenažiera stumšanā.

Daumants vēlējās dot iespēju vietējiem novada puišiem izmēģināt savus spēkus šajā treniņā, ko savā ziņā var saukt arī par vietējiem atlases testiem, meklējot jaunus talantus bobslejā.

“Varbūt kādam nebija iespējas tikt uz atlases testiem Rīgā, bet interese par tiem bija, tāpēc rīkoju tos tepat, Gulbenē. Diemžēl nezinu, vai tas bija slikto laika apstākļu vai arī kādu citu iemeslu dēļ, atsaucība šajā reizē diez ko liela nebija. Ieradušies bija tikai pieci puiši,” stāsta bobslejists. “Jāpiebilst gan, ka ar līdzīgu situāciju mēs saskaramies visā Latvijā. Pirmkārt, uz šiem testiem nāk arvien mazāk kandidātu un, otrkārt, no atnācējiem ir arvien mazāk ko izvēlēties. Patiesību sakot, situācija nav diez ko laba.”

Puišiem, kas bija ieradušies uz kopīgo treniņu ar Daumantu, bija iespēja izmēģināt darīt to pašu, kas tiek darīts atlases testos Rīgā – skriet sprintu, kā arī stumt bobsleja trenažieri. Daumants stāsta, ka labus rezultātus uzrādīja Kaspars Brezinskis.

“Viņš gan šobrīd dzīvo ārzemēs un bija atnācis vienkārši izmēģināt spēkus. Tiesa, viņš solīja, ka, atgriežoties no ārzemēm, varētu mēģināt atkal un, iespējams, arī nopietnāk pievērsties šim sporta veidam. Pārējiem rezultāti bija mazliet sliktāki,” stāsta bobslejists.

Pats Daumants vakar devās uz trešo treniņnometni Ventspilī, kur Latvijas bobsleja izlase trenēties brauc jau desmito gadu. “Bija neliela pauze, bet tagad atkal turpināsim trenēties. Priekšā atkal divas nedēļas cītīga darba,” stāsta Daumants.

Daumants uzsver, ja treneriem vai citiem interesentiem rodas vēlme, viņš ir gatavs atkal sarīkot šādus testus Gulbenē.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

aj

Būtu zinājis par šādu pasācienu, noteiktu būtu aizgājis un draugus vēl paaicinātu līdzi!

pirms 4 gadiem, 2015.08.05 13:02

slēpe

Par ko īsti ir sašutums? Par to, ka visi nevar un negrib būt bobslejisti? :D
Pirmkārt - spriežot pēc komentāriem - trūka info par šo pasākumu.
Es labprāt aizietu vienkārši uz kādu treniņu brīvā dabā - kā tas notiek Rīgā. Entuziastiski treneri māca cilvēkus sportot un popularizē veselīgu dzīvesveidu :) Ticu, ka šādos treniņos arī varētu atlasīt spēcīgākos, un dot iespēju virzīties uz bobsleja karjeru. Bet ja pasākums ir domāts tikai tiem, kas grib kļūt par bobslejistiem, tad nav brīnums, ka neierodas cilvēku bari :)
Protams, jauki, ka šāds pasākums ir bijis un kaut kas vispār ir darīts :)

pirms 4 gadiem, 2015.08.06 10:51

Sports