Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Triatlons: Dalībnieku - maz, bet spēcīgi

Stāmerienā norisinājās triatlona sacensības, kurās piedalījās ne vien vietējie, bet savus spēkus parādīt bija ieradušies arī sportisti no Aglonas, Rīgas, Carnikavas, Jūrmalas, Daugavpils. “Dalībnieku sastāvs šogad bija ļoti spēcīgs,” atzīst sacensību galvenais tiesnesis Jānis Ģērmanis.

Organizējot šīs sacensības, J.Ģērmanis domājis, ka sacensības būs apmeklētākas, jo tika rīkotas Pilsētas svētku gaitā, bet tā esot bijusi kļūda. “Šādus pasākumus nevar rīkot līdztekus Pilsētas svētkiem. Gan dalībnieku, gan skatītāju bija maz. Tikai pieci dalībnieki bija no mūsu novada. Skatītāji bija desmit cilvēki. Tas ir ļoti maz,” stāsta J.Ģērmanis un piebilst, ka par to, vai sacensības tiks rīkotas arī nākamgad, viņš ir dziļās pārdomās.

Sacensību dalībniekiem bija jāpeld, jābrauc ar riteni un jāskrien. Visi sportisti arī sasniedza finišu. J.Ģērmanis piebilst, ka ūdens Stāmerienas ezerā bijis diezgan silts - plus 20,5 grādi, arī diena, kad notika sacensības, bijusi silta.

Vīriešu grupā (1975.- 1998. dzimšanas gads) uzvaras laurus plūca smiltenietis Oskars Cimermanis. Viņš bija arī absolūtais uzvarētājs. Vecākajā grupā (1974.gadā dzimušie un vecāki) 1.vietu izcīnīja jūrmalnieks Ansis Mežulis. Sieviešu grupā (1975. -1998. dzimšanas gads) startēja tikai viena sieviete - stāmereniete Baiba Pušpure. Viņai - arī 1.vieta. “”Viņai tā bija cīņa pašai ar sevi, lai tiktu līdz finišam. Bet tika!” saka J.Ģērmanis un piebilst, ka viņu pārsteidzis tas, ka sieviešu grupā diemžēl bijusi tikai viena dalībniece.

Savukārt jauniešu grupā puišiem 1.vieta – Mārcim Pīnupam no Aglonas, jaunietēm 1.vieta – Danielai Leitānei no Dobeles.
J.Ģērmanis saka paldies atbalstītājiem Gulbenes novada domei, Stāmerienas pagasta pārvaldei un Latvijas Triatlona federācijai.

Pievieno komentāru

Sports