Trīscīņa: darbs treniņos nes augļus 2

Alūksnē 15.oktobrī norisinājās Alūksnes novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus (bez ekipējuma). Šīs sacensības vienlaikus bija arī VII Latvijas kausa posms. Sporta klubu "Gulbenes K.S.P." sacensībās pārstāvēja 19 dalībnieki.

Daudz godalgotu vietu Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 59 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Arnis Petručēns ar rezultātu 57,5 kilogrami. Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem Aivars Brezinskis ar rezultātu 77, 5 kilogrami ieguva 4.vietu. Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem uzvarēja Roberts Bašķers ar rezultātu 125 kilogrami, absolūtajā vērtējumā viņam - 2.vieta. Šajā pašā svara kategorijā 4.vietu ieguva Dzintars Lācis ar rezultātu 97,5 kilogrami. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem ar rezultātu 127,5 kilogrami labākais bija Raivis Vilciņš, absolūtajā vērtējumā viņš ierindojās 3.vietā. Šajā pašā svara kategorijā 3.vietu ieguva Ādams Kluss ar rezultātu 110 kilogrami.

 

Junioru grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Jānis Strazdiņš ar rezultātu 87,5 kilogrami. Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 3.vietu ieguva Kristaps Stalovskis ar rezultātu 80 kilogrami. Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem Gints Šķenders ar rezultātu 155 kilogrami izcīnīja uzvaru, absolūtajā vērtējumā iegūstot 3.vietu. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 2.vietu ieguva Gatis Zurkovs ar rezultātu 155 kilogrami. Šajā pašā svara kategorijā 4.vietu ieguva Kristaps Kravalis ar rezultātu 135 kilogrami. Toms Mezītis ar rezultātu 140 kilogrami izcīnīja 2.vietu svara kategorijā līdz 105 kilogramiem un svara kategorijā virs 120 kilogramiem Artūrs Losevs izcīnīja 1.vietu.

 

"Open" grupā svara kategorijā līdz 59 kilogramiem labākais bija Andrejs Šilo ar rezultātu 92,5 kilogrami. Arī Normundam Aizupietim ar rezultātu 122, 5 kilogrami izdevās izcīnīt uzvaru svara kategorijā līdz 74 kilogramiem. Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 2.vietu ieguva Jānis Kravalis ar rezultātu 142,5 kilogrami. 2.vieta arī Aigaram Cīrulim ar rezultātu 150 kilogrami, svara kategorijā līdz 93 kilogramiem. Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 6.vietu ieguva Ignats Safronovs ar rezultātu 140 kilogrami un svara kategorijā līdz 120 kilogramiem ar rezultātu 170 kilogrami 4.vietu ieguva Daumants Dreiškens.

Komandu vērtējumā "Gulbenes K.S.P." izcīnīja 1.vietu un pēc septītā Latvijas kausa posma ar 59 punktiem saglabā 1.vietu.

 

Puiši progresē

"Šīs sacensības noritēja, kā bija plānots, - mēs izcīnījām 1.vietu, par ko liels paldies visiem komandas atlētiem, kas startēja sacensībās. Uz Alūksni mēs devāmies ar maksimāli nokomplektētu komandu, piesaistot pat mūsu bobslejistu D.Dreiškenu. Sakām paldies viņam, ka neatteicās piedalīties! Pirmajās šāda veida sacensībās viņam izdevās sasniegt ļoti labu rezultātu. Protams, liels paldies arī Artūram, kurš atbrauca nostartēt ar traumu. Jāpiemin, ka Artūrs novembrī startēs Pasaules čempionātā spiešanā guļus. Liels prieks arī par puišiem, kuri sasniedza savus personīgos rezultātus, kas nozīmē tikai to, ka puiši progresē un viņu ieguldītais darbs treniņos nes augļus," saka komandas pārstāvis A.Cīrulis.

 

"Šī uzvara mūsu komandai bija ļoti nepieciešama, lai vēl vairāk nostiprinātu savu līderpozīciju Latvijas kausā, jo nākamo Latvijas kausa posmu izlaidīsim. Mūsu komandai svarīgs starts būs novembrī Latvijas čempionātā spēka trīscīņā (bez ekipējuma), tāpēc puišiem jāgatavojas šīm sacensībām." Sportisti saka paldies Gulbenes sporta centram un veikalam "Gigants LV" par sniegto atbalstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Sports