Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trīscīņa: komandu vērtējumā šoreiz - trešie

Aizkrauklē pagājušajā sestdienā norisinājās Aizkraukles novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus, kā arī 16. Latvijas kausa posms. Ar labiem panākumiem sacensībās startēja arī 20 sporta kluba "Gulbenes K.S.P." pārstāvji.

Sieviešu grupā svaru kategorijā līdz 63 kilogramiem 7.vietu ieguva Larisa Cīrule ar rezultātu 32,5 kilogrami un 8.vietu - Žanete Skopāne ar rezultātu 30 kilogrami. Svaru kategorijā virs 63 kilogramiem 5.vietā ierindojās Valentīna Šatrova ar rezultātu 35 kilogrami.  

Uzstāda arī jaunus rekordus

Jauniešu grupā svaru kategorijā līdz 53 kilogramiem uzvaru izcīnīja Jānis Skangalis ar rezultātu 65 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 83 kilogramiem labākais rezultāts un 1.vieta Dzintaram Lācim - 122,5 kilogrami, savukārt 5.vietu ieguva Uldis Ķiploks ar rezultātu 90 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 93 kilogramiem uzvarēja Roberts Bašķers ar rezultātu 155 kilogrami, absolūtajā vērtējumā viņam - 2.vieta. Svaru kategorijā līdz 120 kilogramiem, uzstādot Latvijas rekordu, 1.vietu izcīnīja Oskars Suntažs ar rezultātu 110 kilogrami.

 

Junioru grupā svaru kategorijā līdz 59 kilogramiem labākais bija Andrejs Šilo ar rezultātu 95 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 66 kilogramiem 3.vietu ieguva Artūrs Kravalis ar rezultātu 90 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 83 kilogramiem Jānis Kravalis ar rezultātu 142,5 kilogrami ieguva 2.vietu. Ar jaunu Latvijas rekordu - 203 kilogrami - svaru kategorijā līdz 105 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Uvis Vasiļenko, arī absolūtajā vērtējumā viņam - 1.vieta. 3.vietu šajā svaru kategorijā ieguva Sandis Ķiploks ar rezultātu 152,5 kilogrami. Svaru kategorijā virs 120 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Didzis Dzērve ar rezultātu 180 kilogrami.

 

"Open" grupā svaru kategorijā līdz 59 kilogramiem uzvaru izcīnīja Krišs Mazūrs ar rezultātu 32,5 kilogrami. 2.vietu svaru kategorijā līdz 66 kilogramiem ieguva Igors Šatrovs ar rezultātu 65 kilogramiem, 3.vietā šajā svaru kategorijā - Kristaps Fjodorovs ar rezultātu 50 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 74 kilogramiem Gints Šķenders uzvarēja ar rezultātu 150 kilogrami.

 

Senioru grupā virs 40 gadiem svaru kategorijā virs 120 kilogramiem labākais bija Andrejs Puķīte ar rezultātu 185 kilogrami, savukārt senioru grupā virs 60 gadiem svaru kategorijā līdz 93 kilogramiem 3.vietā ierindojās Jānis Pērkons ar rezultātu 65 kilogrami.

 

Cīņas turpinās

Komandu vērtējumā Gulbenes komanda ierindojās 3.vietā un Latvijas kausa kopvērtējumā ieņem 2.vietu. "Sacensībās, kā jau iepriekš esmu teicis, visu izšķīra komandas sieviešu starti, kas mūsu komandai komandu vērtējumā šoreiz deva tikai 3.vietu. Šajās sacensībās komandas sievietēm bija ļoti grūti cīnīties par godalgotām vietām, jo bija tikai divas svaru kategorijas, kurās startēja daudz spēcīgu sieviešu, taču esmu priecīgs, ka šogad komandai ir izdevies piesaistīt tik daudz sieviešu, un domāju, ka nākotnē viņu rezultāti būs vēl labāki - Larisa šobrīd trenējas tikai divus mēnešus, Žanete - trīs nedēļas, bet Valentīna sāka trenēties pirms nedēļas," stāsta komandas pārstāvis Aigars Cīrulis.

 

"Liels paldies komandai par labo startu šajās sacensībās! Šogad mums ir ļoti laba komanda. Ja pagājušajā gadā uz sacensībām braucām līdz 10 dalībnieku sastāvā, šogad var startēt vairāk nekā 10 dalībnieki. Tas pierāda vien to, ka šis sporta veids Gulbenes novadā ir kļuvis populārs un daudz atlētu vēlas startēt sacensībās. Tagad mūs 1.decembrī gaida starts Rīgas pilsētas atklātajā čempionātā spēka trīscīņā, kas būs 17. Latvijas kausa posms. Savukārt Latvijas kausa kopvērtējuma uzvarētājs būs skaidrs pēc pēdējā kausa posma 8.decembrī Jēkabpilī."

 

Komandas vārdā A.Cīrulis saka paldies Gulbenes sporta centram un veikalam „Gigants LV" par sniegto atbalstu.

Pievieno komentāru

Sports