Trīscīņa: Līgo organizē sacensības 1

Pagājušajā sestdienā notika Līgo pagasta sacensības spēka trīscīņā. Sacensībās startēja 13 dalībnieki gan no Līgo, gan arī no Beļavas un Jaungulbenes pagasta.

Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem uzvaru izcīnīja Emīls Kliesmets (Beļava) ar rezultātu 355 kilogrami, 2.vietu ieguva Normunds Blauvs (Jaungulbene) ar rezultātu 355 kilogrami un 3.vietā ierindojās Jānis Skangalis (Līgo) ar rezultātu 337,5 kilogrami. Svara kategorijā virs 74 kilogramiem uzvarēja Jānis Pāvuliņš (Jaungulbene) ar rezultātu 535 kilogrami. Otrais ar rezultātu 387,5 kilogrami bija Montis Rubenis (Beļava). Trešo labāko rezultātu (352,5 kilogrami) uzrādīja Aigars Upītis (Jaungulbene).


Sacensībās startēja arī viena daiļā dzimuma pārstāve Aija Ozola no Jaungulbenes. Viņas rezultāts summā bija 187,5 kilogrami.


Sacensību organizators Artūrs Kravalis atklāj, ka Līgo pagastā jau otro gadu ir trenažieru zāle. Tieši tādēļ radusies doma popularizēt un arī iepazīstināt pagasta pārstāvjus, kas ir spēka trīscīņa. Sākotnēji šis pasākums nemaz nebija plānots kā sacensības, bet gan vairāk kā vingrinājumu demonstrējumi, taču interesi izrādīja un pieteicās arī pārstāvji no Beļavas un Jaungulbenes, tādēļ tika organizētas sacensības.


“Priecājamies, ka bija pietiekami daudz dalībnieku un sacensībās startēja arī viena daiļā dzimuma pārstāve. Būtu startējusi arī vēl viena meitene, diemžēl personisku iemeslu dēļ viņa netika uz sacensībām. Es uzskatu, ka šis sporta veids kļūst arvien populārāks. Arī nākamajā gadā noteikti organizēsim šīs sacensības un tās būs vēl plašākas. Mums ar brāļiem šis sporta veids ir sirdslieta, gribam, lai arī citi pagasta jaunieši vairāk pievēršas un velta laiku sportam!” saka Artūrs.


Viņš pateicas par atbalstu sacensību organizēšanā Līgo pagasta pārvaldei un sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” pārstāvim Aigaram Cīrulim.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Zanda

Patiešam labs pasākums sanāca. Paldies brāļiem Kravaļiem!

pirms 6 gadiem, 2014.01.16 11:32

Sports