Trīscīņa: no Ķekavas pārved daudz godalgu

Ķekavā 30.jūlijā norisinājās Ķekavas novada kauss svaru stieņa vilkmē no zemes (individuāli un pāriem), kas vienlaikus bija arī IV Latvijas kausa posms. Sporta klubu "Gulbenes K.S.P." šajās sacensībās pārstāvēja 10 dalībnieki.

Individuālajā grupā svara kategorijā līdz 59 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 190 kilogrami. Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem Kristaps Stalovskis ar rezultātu 155 kilogrami ieguva 2.vietu. Roberts Bašķers svara kategorijā līdz 74 kilogramiem ar rezultātu 205 kilogrami izcīnīja 3.vietu. Šajā pašā svara kategorijā 5.vietu ieguva Normunds Aizupietis ar rezultātu 190 kilogrami. Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem uzvaras laurus plūca Gints Šķenders ar rezultātu 250 kilogrami, absolūtajā vērtējumā viņam - 2.vieta. Šajā pašā svara kategorijā 5.vietu ieguva Jānis Kravalis ar rezultātu 215 kilogrami. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 3.vietu ieguva Aigars Cīrulis ar rezultātu 220 kilogrami un 5.vietu - Kristaps Kravalis ar rezultātu 215 kilogrami.

 

Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem Toms Mezītis ar rezultātu 210 kilogrami izcīnīja 3.vietu, savukārt Maksims Popovs ar rezultātu 300 kilogrami izcīnīja uzvaru svara kategorijā līdz 120 kilogramiem, kā arī absolūtajā vērtējumā.

 

Pāru grupā svara kategorijā līdz 132 kilogramiem 1.vietu izcīnīja A.Šilo/ N.Aizupietis ar rezultātu 350 kilogrami. Svara kategorijā līdz 166 kilogramiem 3.vietu ieguva R.Bašķers/ J.Kravalis ar rezultātu 385 kilogrami un svara kategorijā līdz 210 kilogramiem uzvarēja A.Cīrulis/ M.Popovs ar rezultātu 462,5 kilogrami.

 

Komandu vērtējumā "Gulbenes K.S.P." komanda izcīnīja 1.vietu. Pēc IV Latvijas kausa posma gulbenieši kopvērtējumā ieņem 3.vietu (līdz gada beigām būs vēl astoņi posmi).

 

Komandas pārstāvis A.Cīrulis stāsta, ka jau otro gadu pēc kārtas komanda iegūst Ķekavas kausu. "Ja pagājušajā gadā uzvara nāca viegli, tad šogad nācās pasvīst, jo rezultāti bija ļoti blīvi. Tagad uzvarēt mūs ir apņēmušās citas Latvijas komandas. Cīņa par šī gada Latvijas kausu spēka trīscīņā būs spraiga. Arī citu komandu treneri apliecināja, ka viņiem ir vēlēšanās šogad nepieļaut, lai mūsu komanda izcīnītu Latvijas kausu. Mums savukārt tas nāks tikai par labu, jo uzskatu, ka ir vajadzīga spriedze, tā būs interesantāk gan mums, gan arī citiem. Gada beigās būs redzams, kura komanda var noturēties sportiskajā līmenī visu gadu. Pašreiz mēs esam iedevuši citām komandām handikapu, jo vienā kausa posmā nepiedalījāmies, citādi šobrīd noteikti būtu pirmie," saka A.Cīrulis.

 

"Šajā posmā puiši nostartēja ļoti labi, paldies viņiem par startu. Šajās sacensībās vairāk bija taktiskās cīņas, par ko liecina arī blīvie rezultāti. Tagad būs jāsāk trenēties nopietnāk, jo rudens un ziemas mēneši būs smagi - priekšā vēl 9 sacensības 4 mēnešu laikā, kas būs liels pārbaudījums." A.Cīrulis komandas vārdā saka paldies Gulbenes sporta centram un veikalam "Gigants LV" par sniegto atbalstu komandai.

Pievieno komentāru

Sports