Trīscīņa: spēcīgā konkurencē izcīna godalgas 2

Sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” atlēti turpina startēt dažādās sacensībās. Jaunie cīkstoņi sestdien piedalījās 21. starptautiskajās Krišjāņa Kundziņa ceļojošā kausa izcīņas sacensībās brīvajā un grieķu-romiešu cīņā. Savukārt pieaugušie atlēti startēja Vidzemes čempionātā spēka trīscīņā Valmierā.

K.Kundziņa ceļojošā kausa izcīņas sacensībās piedalījās apmēram 300 jauno cīkstoņu no Somijas, Izraēlas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Sporta klubu “Gulbenes K.S.P.” sacensībās pārstāvēja astoņi cīkstoņi – Alīna Antipova (svara kategorijā līdz 50 kg), Rolands Blūms (svara kategorijā līdz 32 kg), Alans Karuzins (svara kategorijā līdz 35 kg), Artūrs Gibala, Kalvis Birnis, Miks Jencītis (svara kategorijā līdz 43 kg), Ričards Malcāns un Artūrs Kopeļevs (svara kategorijā līdz 63 kg).

Treneris Atis Jencītis atzīst, ka visi cīkstoņi sevi parādīja no labākās puses, jo katrā cīņā devās ar vēlmi uzvarēt. A.Karuzins 28 cīkstoņu konkurencē ierindojās 9.vietā. M.Jencītis 26 cīkstoņu konkurencē izcīnīja 6.vietu. A.Kopeļevs 15 cīkstoņu konkurencē arī izcīnīja 6.vietu, kas, ņemot vērā, ka viņš trenējas tikai trīs mēnešus un piedalās pirmajās sacensībās, ir augsts rezultāts, palīdzēja arī veiksmīga loze.

Vislabāk veicās A.Antipovai, kura izcīnīja 1.vietu. Tā viņai bija vislabākā dāvana vārdadienā. Visās cīņās Alīna guva tīras uzvaras, noliekot pretinieces uz lāpstiņām. R.Blūms 17 cīkstoņu konkurencē izcīnīja 3.vietu. Pārējie Gulbenes cīkstoņi izstājās, zaudējot pirmajās divās cīņās.

“Sacensības bija ilgas un grūtas. Tās parādīja, ka mums jāmācās būt pacietīgiem un jābūt gataviem katrai cīņai,” saka treneris.

Cīkstoņi pateicas SIA “Ikteri” par transportu.

Vidzemes čempionātā spēka trīscīņā, kas vienlaikus bija arī Latvijas kausa 6.posms, mūsu sporta klubu pārstāvēja 14 dalībnieki.

Sieviešu grupā svara kategorijā līdz 57 kg 4.vietu ieguva Līva Fjodorova (175 kg).

Svara kategorijā līdz 63 kg bez ieskaites palika Žanete Skopāne. Svara kategorijā virs 63 kg 3.vietu izcīnīja Judīte Kamendere (272,5 kg).

Senioru grupā svara kategorijā līdz 83 kg 1.vieta - Sandrim Biseniekam (377,5 kg).

Svara kategorijā līdz 105 kg 2.vietu ieguva Jānis Vanags (260 kg).

Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 66 kg 4.vieta - Arnim Petručēnam (310 kg).

Svara kategorijā līdz 93 kg 1.vietu ar jaunu Latvijas rekordu pietupienos ar svaru stieni uz muguras izcīnīja Uldis Ķiploks (600 kg), arī absolūtajā vērtējumā viņam – 1.vieta.

Junioru grupā svara kategorijā līdz 83 kg 1.vietu izcīnīja Jānis Kravalis (582,5 kg), absolūtajā vērtējumā viņam – 3.vieta.

Svara kategorijā līdz 105 kg 3.vietu ieguva Dzintars Lācis (600 kg).

“Open” grupā ar ekipējumu svara kategorijā līdz 66 kg labākais rezultāts - Artūram Kravalim (470 kg).

Svara kategorijā līdz 93 kg 1.vieta - Aigaram Cīrulim.

“Open” grupā bez ekipējuma svara kategorijā līdz 66 kg uzvaru izcīnīja Andrejs Šilo (432,5 kg).

Svara kategorijā līdz 74 kg 2.vietu ieguva Nauris Bērziņš (465 kg), 4.vietā - Einārs Skangalis (457,5 kg). Komandu vērtējumā 14 komandu konkurencē „Gulbenes K.S.P.” komanda izcīnīja 1.vietu, arī kopvērtējumā pēc sešiem posmiem gulbenieši šobrīd ieņem 1.vietu.

“Par spīti tam, ka sacensības bija smagas, mūsu komandas atlētiem izdevās ļoti veiksmīgi starti. Par pārsteigumu pašiem jau otro gadu pēc kārtas izcīnījām uzvaru komandu konkurencē, jo šim čempionātam negatavojāmies. Aizbraucām spontāni - komanda tika nokomplektēta divas dienas pirms sacensībām. Ļoti labus sniegumu parādīja mūsu daiļā dzimuma pārstāves, sasniedzot savus personīgos rekordus. Lai arī Žanetei nepaveicās svaru stieņa spiešanas guļus disciplīnā, viņa uzstādīja personīgo rekordu pietupienos ar svaru stieni uz muguras,” stāsta komandas pārstāvis A.Cīrulis.