Trīscīņa: startē sacensībās Daugavpilī

Daugavpilī 29.jūnijā norisinājās Daugavpils novada atklātais čempionāts svara stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Šis bija arī Latvijas kausa izcīņas devītais posms, kurā sporta kluba "Gulbenes K.S.P." komandu pārstāvēja 12 dalībnieki.

Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 53 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Krišs Mazūrs ar rezultātu 42,5 kilogrami. Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Kristaps Stalovskis ar rezultātu 90 kilogrami. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Dzintars Lācis ar rezultātu 140 kilogrami un absolūtajā vērtējumā ieguva 2.vietu. Junioru grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 2.vietu ieguva Andrejs Šilo ar rezultātu 95 kilogrami. Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem uzvaru izcīnīja Gints Šķenders ar rezultātu 155 kilogrami, absolūtajā vērtējumā viņš ieguva 3.vietu. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 2.vietu ieguva Jānis Kravalis ar rezultātu 145 kilogrami. Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 3.vietā ierindojās Sandis Ķiploks ar rezultātu 157,5 kilogrami. Svara kategorijā līdz 120 kilogramiem 2.vietu ieguva Oskars Suntažs ar rezultātu 107,5 kilogrami. "Open" grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Artūrs Kravalis ar rezultātu 95 kilogrami. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 3.vietu ieguva Aigars Cīrulis ar rezultātu 145 kilogrami. Senioru grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 2.vietu ieguva Ēriks Dumārovs ar rezultātu 65 kilogrami. Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 72,5 kilogrami.

Komandu vērtējumā 13 komandu konkurencē sporta kluba "Gulbenes K.S.P." komanda izcīnīja 1.vietu. Latvijas kausa kopvērtējumā ar 54 punktiem gulbenieši tagad ieņem 1.vietu (2.vietā ar 39 punktiem ir Madonas SCK komanda un 3.vietā ar 35 punktiem - Bauskas SC „Mēmele").

"Šim posmam mūsu komanda īpaši negatavojās, jo nebijām plānojuši braukt uz to, taču mūsu komandai tika piedāvāts palīdzēt noorganizēt šīs sacensības, tādēļ tika nolemts arī startēt šajās sacensībās. Komandas atlētu rezultāti šim laikam ir ļoti labi, jo visi komandas atlēti trenējas vieglajā režīmā un nopietni treniņi sāksies tikai rudenī. Jāpiemin arī, ka komanda šim startam tika nokomplektēta pēdējā nedēļā - brauca tie, kas vēlējās," norāda komandas pārstāvis A.Cīrulis.

"Sacensības bija interesantas. Esmu priecīgs, ka komandu vērtējumā izdevās izcīnīt 1.vietu, kas mums tagad Latvijas kausa izcīņas kopvērtējumā dod labu punktu pārsvaru pār citām komandām. Tagad galvenais komandas atlētu uzdevums būs šo pārsvaru noturēt līdz gada beigām. Liels paldies komandas atlētiem par labo startu šajā čempionātā! Nākamais mūsu komandas starts būs 27.jūlijā Ķekavā svara stieņa vilkšanā no zemes." Komanda pateicas par sniegto atbalstu Gulbenes sporta centram un veikalam „Gigants LV".