Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trīscīņa: uzstāda jaunus Latvijas rekordus

Rīgā 1.decembrī norisinājās Rīgas pilsētas atklātais čempionāts spēka trīscīņā (bez ekipējuma). Šīs sacensības vienlaikus bija arī 17. Latvijas kausa posms, kur startēja 59 komandas. Sporta klubu "Gulbenes K.S.P." sacensībās pārstāvēja 14 dalībnieki.

Daudz godalgotu vietu Sieviešu grupā svaru kategorijā līdz 47 kilogramiem 1.vietu, uzstādot jaunus Latvijas rekordus, izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 132,5 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 63 kilogramiem 4.vietā, uzstādot jaunus Latvijas rekordus jauniešu grupā, ieguva Žanete Skopāne ar rezultātu 155 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 84 kilogramiem uzvaru izcīnīja Valentīna Šatrova, arī uzstādot jaunus Latvijas rekordus.

 

Vīriešu grupā svaru kategorijā līdz 59 kilogramiem 1.vietu, uzstādot jaunus Latvijas rekordus, izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 419 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 66 kilogramiem 3.vietā ierindojās Kristaps Fjodorovs ar rezultātu 260 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 74 kilogramiem labākais bija Gints Šķenders ar rezultātu 557 kilogrami, kurš uzstādīja jaunus Latvijas rekordus spiešanā guļus, vilkmē un summā. 2.vietu šajā svaru kategorijā ieguva Normunds Aizupietis ar rezultātu 527,5 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 93 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Vilnis Iekļavs ar rezultātu 630 kilogrami, 2.vietu ieguva Sandis Ķiploks ar rezultātu 610 kilogrami, 4.vietu, uzstādot jaunus Latvijas rekordus jauniešu grupā, ieguva Roberts Bašķers ar rezultātu 606 kilogrami un 5. vietu ieguva Ādams Kluss ar rezultātu 542,5 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 105 kilogramiem, uzstādot jaunu Latvijas rekordu spiešanā guļus, uzvaras laurus plūca Uvis Vasiļenko ar rezultātu 756,5 kilogrami, arī absolūtajā vērtējumā viņam 1.vieta. Svaru kategorijā līdz 120 kilogramiem 2.vietu ieguva Toms Mezītis ar rezultātu 550 kilogrami. Svaru kategorijā virs 120 kilogramiem Andrejs Puķite ar rezultātu 675 kilogrami ierindojās 5.vietā. Komandu vērtējumā „Gulbenes K.S.P." komanda izcīnīja 1.vietu un Latvijas kausa spēka trīscīņas kopvērtējumā šobrīd ieņem 2.vietu.

 

Līdz 1.vietai - seši punkti

Komandas pārstāvis Aigars Cīrulis atzīst, ka sacensības bija ļoti spraigas. "Starp atlētiem notika sīvas cīņas par godalgotajām vietām. Mūsu komandas atlēti pierādīja to, ka komanda šogad ir labākā komanda spēka trīscīņā bez ekipējuma, ko pēc sacensībām atzina arī Latvijas pauerliftinga federācijas pārstāvji," stāsta A.Cīrulis.

 

"Komandu vērtējumā mēs izcīnījām 1.vietu, bet kausa kopvērtējumā vēl joprojām ieņemam 2.vietu. Šķiet, ka šogad kausa kopvērtējumā paliksim 2.vietā, jo 1.vietu praktiski vairs nav iespējams izcīnīt. Zaudējam sešus punktus, ko pēdējā posmā teorētiski var atgūt, bet praktiski to izdarīt ir grūti. Tāpēc arī nolēmām, ka uz pēdējo posmu brauks tie atlēti, kas vēlas un ir gatavi labot Latvijas rekordus, bet pārējie gatavosies Latvijas čempionātam spiešanā guļus, kurā arī tiks apbalvotas Latvijas kausa kopvērtējuma trīs labākās komandas."

 

A.Cīrulis atzīst, ka komandas atlēti šogad ir sasnieguši ļoti labus rezultātus, par ko liecina arī uzstādītie Latvijas rekordi gada griezumā, kā arī izpildītie Sporta meistaru normatīvi.

 

"Tādēļ komandas izcīnītā 2.vieta kopvērtējumā arī ir ļoti labs rezultāts, jo atlēti parādīja, ka viņiem ir komandas gars un viņi startē kā komanda nevis individuāli katrs pats par sevi. Liels paldies komandas atlētiem par labajiem rezultātiem šajās sacensībās. Es esmu ļoti priecīgs, ka šo trīs gadu laikā Latvijā šajā sporta veidā esam kļuvuši par elites komandu un jebkurās sacensībās ar Gulbenes komandu ir jārēķinās arī pārējām komandām. Mūsu komanda citiem nedod nemaz tik daudz iespēju izcīnīt godalgotās vietas!" Komandas vārdā A.Cīrulis pateicas Gulbenes sporta centram un veikalam „Gigants LV".

Pievieno komentāru

Sports