Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trīscīņa: veiksmīgi startē Latvijas čempionātā 4

Valmierā pagājušajās brīvdienās norisinājās Latvijas jauniešu, junioru, senioru un sieviešu čempionāts spēka trīscīņā. Sporta kluba "Gulbenes K.S.P." komandu šajās sacensībās pārstāvēja 10 dalībnieki.

auniešu grupā svara kategorijā līdz 59 kilogramiem 8.vietu ieguva Arnis Petručēns ar rezultātu 270 kilogrami. Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 7.vietu ieguva Kristaps Stalovskis ar rezultātu 400 kilogrami. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem Roberts Bašķers ar rezultātu 625 kilogrami izcīnīja uzvaru, arī jauniešu grupā absolūtajā vērtējumā viņš ieguva 1.vietu, viņam pieder arī Latvijas rekordi visos vingrinājumos un summā. 1.vietu ar rezultātu 645 kilogrami izcīnīja arī Raivis Vilciņš svara kategorijā līdz 105 kilogramiem. Jauniešu grupā absolūtajā vērtējumā viņš ieguva 3.vietu, arī viņam pieder Latvijas rekordi visos vingrinājumos un summā.  

Junioru grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 3.vietu ieguva Andrejs Šilo ar rezultātu 475 kilogrami. Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 5.vietā ierindojās Aivars Brezinskis ar rezultātu 492,5 kilogrami. Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 2.vietu izcīnīja Gints Šķenders ar rezultātu 680 kilogrami, junioru grupā absolūtajā vērtējumā viņam - 2.vieta, kā arī uzstādīts Latvijas rekords svaru stieņa vilkmē no zemes un izpildīts Sporta meistara normatīvs spēka trīscīņā. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem uzvaru izcīnīja Uvis Vasiļenko ar rezultātu 780 kilogrami. Junioru grupā absolūtajā vērtējumā Uvis ieguva 1.vietu, viņš arī uzstādīja Latvijas rekordu pietupienā ar svaru stieni uz muguras, svaru stieņa vilkmē no zemes un summā, kā arī izpildīja Sporta meistara normatīvu spēka trīscīņā. Bez ieskaites diemžēl palika Ādams Kluss. Svara kategorijā līdz 120 kilogramiem Mikus Mezītis ar rezultātu 492,5 kilogrami ieguva 3.vietu.

 

Komandu vērtējumā jauniešu grupā 11 komandu konkurencē "Gulbenes K.S.P." komanda ieguva 6.vietu, bet junioru grupā 13 komandu konkurencē izcīnīja 2.vietu.

 

Komandas pārstāvis Aigars Cīrulis stāsta, ka sacensības bijušas ļoti spraigas. "Kā jau Latvijas čempionātā pienākas, visi atlēti bija ļoti labi sagatavojušies, arī mūsu komandas atlēti nostartēja ļoti labi. Liels prieks, protams, ir par U.Vasiļenko un G.Šķendera uzstādītajiem Latvijas rekordiem un izpildītajiem Sporta meistara normatīviem, kā arī par R.Bašķera un R.Vilciņa uzstādītajiem Latvijas rekordiem savā vecuma un svara grupā, tas ir liels sasniegums atlētiem un mūsu komandai," saka A.Cīrulis.

 

"Šajās sacensībās sasniegtie rezultāti parādīja to, ka divu gadu laikā esam kļuvuši par komandu, ar kuru jārēķinās jebkurās sacensībās un ka mēs attīstāmies no sacensībām uz sacensībām. Šie rezultāti atlētiem ir nākuši ilgi un ar lielu ieguldīto darbu treniņprocesā. Ceru, ka mūsu komandas līderu rezultāti un ieguldītais darbs būs laba motivācija pārējiem komandas atlētiem, lai sasniegtu vēl augstākus rezultātus un ieguldītu lielāku darbu treniņos. Liels paldies visiem komandas atlētiem par labo startu šajās sacensībās!"

 

A.Cīrulis komandas vārdā vēlas pateikties par sniegto atbalstu Gulbenes novada domei, Gulbenes sporta centram un veikalam "Gigants LV".

Pievieno komentāru

Komentāri 4

neskauģis

Ļoti jau cūcīgi ir, ja kāds skauģis pat raksta citu vārdā. Labāk jau ir sēdēt dīvānā un citus aprunāt. Žēl, ka tev pašam nav iespējas ne piedalīties, ne spricēt steroīdus, ne sasniegt rezultātus.
Malači puiši! Lai veicas!
Bet tam , kas raksta citu vārdā (Toma), lai aiz skaudības nelabi paliek!

pirms 8 gadiem, 2012.05.10 06:56

G. Šķenders

Neapskaužamas gan. :D - labaak treneeties šajā sporta veidā un pierādīt sevi kā Latvijas , tā arī pasaules mērogā , nevis klīst pa pasauli un lielīties visiem ar to cik daudz alkohola izdzerts kādā tusiņā, cik lielā komā pabijuši , vai cik daudz sapīpējušies.
Resni būs tie, kas sēdēs dīvaanos pie televizora un stums iekšā kolu un čipsus. :)

Pagaidām neredzu nevienu tik perspektīvu sporta veidu, kas būtu labāks par šo, un kurā pie mums - Latvijā, varētu sasniegt tāda mēra panākumus.

Paldies A.Cīrulim par to, ka spēj sagatavot tik spēcīgu komandu. :)

pirms 8 gadiem, 2012.05.09 15:35

pensionieris

Jā neapskaužamas vecumdienas šiem čaļiem - būs resni un sadragāto veselību. Jaaizliedz tādi sporta veidi.

pirms 8 gadiem, 2012.05.08 20:41

Toms Meziitis

Visi mees shpriceejam steroiidus taapeec mums taa iet.. :)

pirms 8 gadiem, 2012.05.08 18:22

Sports