Trīscīņa: veiksmīgi starti sacensībās Ādažos 2

Ādažos 10.septembrī norisinājās Ādažu novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus un spēka trīscīņā, kas vienlaikus bija arī piektais Latvijas kausa posms. Sacensībās startēja arī 12 sporta kluba "Gulbenes K.S.P." dalībnieki.

Spiešanā guļus svara kategorijā līdz 59 kilogramiem 2.vietu ieguva Arnis Petručēns ar rezultātu 55 kilogrami. Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem Kristaps Stalovskis ar rezultātu 77,5 kilogrami izcīnīja 1.vietu. Svaru kategorijā līdz 74 kilogramiem Roberts Bašķers ar rezultātu 112,5 kilogrami ierindojās 5.vietā. Kristaps Kravalis svara kategorijā līdz 93 kilogramiem ar rezultātu 135 kilogrami ieguva 2.vietu. Komandu vērtējumā iegūta 2.vieta spiešanā guļus.

Spēka trīscīņā svara kategorijā līdz 59 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 402,5 kilogrami (120+92,5+190). Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem uzvaru izcīnīja Normunds Aizupietis ar rezultātu 455 kilogrami (140+115+200). Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 3.vietu ieguva Jānis Kravalis ar rezultātu 540 kilogrami (180+140+220). Uvis Vasiļenko ar rezultātu 657, 5 kilogrami (237,5 +160+260) svara kategorijā līdz 93 kilogramiem izcīnīja 1.vietu, absolūtajā vērtējumā viņam - 2.vieta. Šajā pašā svara kategorijā 4.vietu ieguva Aigars Cīrulis ar rezultātu 522,5 kilogrami (190+132,5+200).

Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem Tomam Mezītim nepaveicās vienā vingrinājumā, tādēļ viņš palika bez rezultāta. Svara kategorijā līdz 120 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Maksims Popovs ar rezultātu 735 kilogrami (250+190+295), arī absolūtajā vērtējumā viņam - 1. vieta. Komandu vērtējumā "Gulbenes K.S.P." komanda izcīnīja 1.vietu un pēc piektā Latvijas kausa posma kopvērtējumā ieņem 1.vietu.

Komandas pārstāvis A.Cīrulis atzīst, ka sacensības bijušas pārsteigumu pilnas, bet kopumā puiši nostartējuši ļoti labi - daudzi sasnieguši savus personīgos rekordus, kas nozīmē, ka viņi iegulda lielu darbu treniņprocesā un sportisko formu uztur visu gadu.

"Latvijas kausā esam ieguvuši līderu pozīciju, tagad jāmēģina to noturēt līdz gada beigām, jo balva, ko federācija šogad pasniegs uzvarētājkomandai, ir ļoti vērtīga un noderēs treniņprocesos. Būs krietni jāpacīnās, jo neesam vienīgā komanda, kas vēlas saņemt šo balvu," saka A.Cīrulis.

"Šajās sacensībās mani pārsteidza Uvja starts. Viņš ir sasniedzis labu formu, tādējādi viņš ir arī saņēmis neoficiālu uzaicinājumu pārstāvēt Latvijas komandu Pasaules čempionātā spēka trīscīņā, kas norisināsies Rīgā novembra vidū. Pagaidām gan mēs ar Uvi vēl apsveram, vai piedalīties tajā - gaidīsim oficiālo uzaicinājumu un tad arī izlemsim. Stabilus rezultātus sacensībās rāda brāļi Kravaļi, nākotnē rezultāti būs labāki. Protams, taktiskajās cīņās neaizvietojams mūsu komandai ir Andrejs, kurš var nostartēt gan svara kategorijā līdz 59 vai arī līdz 66 kilogramiem."

Komandas vārdā A.Cīrulis pateicas par atbalstu Gulbenes sporta centram un veikalam "Gigants LV" par sniegto atbalstu mūsu komandai.