Turnīrs galda tenisā jāturpina

Trešdien, 17.decembrī, Daukstu pagasta Staros ar 33. sacensībām beidzās astoņus mēnešus ilgušais iknedēļas turnīrs galda tenisā. Piedalījās 36 dalībnieki no Alūksnes, Gulbenes, Cēsīm un Valmieras.

Sacensības guva necerētu atsaucību. Intrigu uzturēja apmēram 12 spēlētāju iespēja būt uzvarētāju skaitā. Tas arī rosināja šos mačus neoficiāli nodēvēt par vēršu cīņām. Atsevišķās sacensību reizēs uzvarēja astoņi gulbenieši, kā arī pa vienam spēlētājam no Alūksnes, Smiltenes un Drustiem. Astoņos mačos uzvarētāja godā bija Andis Sirmacis un tāpat arī Andris Neilands. Visās sacensībās piedalījās gulbenietis Jānis Gibala.

 

Sacensību balsts ir pašfinansējuma princips. Tās arī krīzes situācijā ir dzīvotspējīgas tāpat kā Gulbenes rajonā pastāv futbols, šautriņu mešana. Šajos sporta veidos ir ievērojama sabiedriskā aktivitāte. Ir bažas par to, ka turpmāk varētu būt problēmas ar sporta bāzes apsaimniekošanu, lai saudzētu un pēc iespējas ilgāk saglabātu lietošanai derīgu visu to, kas mums jau ir. Negribētos, ka ekonomiskās krīzes situācijā Staru sporta bāzi piemeklētu Stāķos jau pieredzētais liktenis.

 

Lai nebūtu veltīgs ieguldītais darbs un līdzekļi, sporta bāzes apsaimniekošana jārisina saprātīgi un laikus.

Pievieno komentāru

Sports