Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turnīrs gūst jauniešu atsaucību

Svētdien Litenes stadionā notika Gulbenes novada un Litenes pagasta 1.posma sacensības 2010.gada kausa izcīņā smilšu volejbolā vīriešiem - veterāniem (kungiem, kas vecāki par 40 gadiem), kā arī jauniešiem (puišiem līdz 40 gadu vecumam).

Dzintars Vasiļjevs, kas bija viens no sacensību organizatoriem, "Dzirksteli" informē, ka veterānu grupā startēja sešas komandas. Vīriem no 45 gadu vecuma bija atļauts komandā iekļaut trīs cilvēkus. Nepārspēta palika madoniešu komanda "Madona", otrie palika balvēniešu komanda "Medavuha", trešajā vietā ierindojās Gulbenes un Alūksnes dalībnieku apvienotā komanda "Serve" (Jānis Klanžs, Vitālijs Platais, Gunārs Mačeks). Ceturtajā vietā palika balvēniešu komanda "IMUL-68", piektajā - komanda "Tūja" no Limbažiem, sestajā vietā - komanda "Skorpions" no Gulbenes (Imants Bērziņš, Ivars Rikveilis, Uģis Kindzulis).  

Jauniešu konkurencē sacentās 14 komandas. Pirmajā vietā ierindojās balvēniešu komanda - "Balvu CMT", kas pirmo vietu izcīnījuši arī Balvu novada čempionātā. Otro vietu tikai ar viena punkta starpību izcīnīja gulbeniešu komanda "Marķīzs" (Dz.Vasiļjevs, Kārlis Karolis), trešajā vietā ierindojās madoniešu komanda "Romāns". Arī ceturtie palika madonieši - komanda "Madona", piektajā vietā - "Polavis" no Litenes (Renārs Paiders, Roberts Platais), sestajā vietā - komanda "Ratenieki" no Gulbenes (Raitis Garais, Daumants Dreiškins), septītajā vietā - Gulbenes ugunsdzēsēju komanda "UGD" (Dzintars Peksts, Artūrs Vičs), astotajā vietā - komanda "Resnie Alberti" no Druvienas (Ivis Kinsts, Arvis Černoglazovs), devītajā vietā - komanda "Brīvostas pārvalde" no Litenes (Pēteris Priedītis, Andrejs Krikovs), 10 vietā - komanda "2A" no Litenes (Aleksandrs Lapiņš, Andrejs Kondričs), 11.vietā - "Dzedi" no Litenes (Andris Dzērve, Gvido Devjatņikovs), 12.vietā - komanda "Iesācēji" no Gulbenes (Zintis Kuprišs, Raivis Guzlēns), 13.vietā - komanda "Dadži" no Lejasciema (Matīss Gabdulļins, Miks Gabdulļins), 14.vietā - komanda "Zefīriņi" no Gulbenes (Ģirts Boks, Kaspars Korulis).

 

Dz.Vasiļjevs saka paldies par sacensību atbalstu Litenes pagasta pārvaldei, kā arī Marutai Blumbergai par sekretāres darbu sacensību laikā.

 

Saskaņā ar nolikumu Gulbenes novada un Litenes pagasta 2010.gada kausa izcīņas sacensības smilšu volejbolā vīriešiem - veterāniem un jauniešiem -, kā arī sievietēm notiks četros posmos. 2.posma sacensības vīriešiem notiks 4.jūlijā Litenes stadionā. Sievietēm 2.posma sacensības smilšu volejbolā notiks 10.jūlijā Gulbenes stadionā.

Pievieno komentāru

Sports