Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turnīrs iet plašumā

Dāmas cīnās par „Reinsona kausu”, vīri – par „Litenes kausu”

Sestdien Gulbenē notika „Viļņa Reinsona piemiņas kausa” izcīņas turnīrs volejbolā dāmu komandām un „Litenes kauss” kungu komandām.

Sacenšas desmit dāmu komandas

Gan sieviešu, gan vīriešu komandas tika iedalītas divās grupās:  1. no 18 g. – (34) 39 g., 2. – (35) 40 g. un vecāki. Dāmām 1. grupā spēkiem mērojās sešas komandas: Lizums, Babīte, Gulbene, Gulbene/studentes, Aizkraukle un Jēkabpils. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās un spēlēja „apli”. Otrajā kārtā tikās apakšgrupu otrās un trešās vietas. Pusfinālā spēkiem mērojās apakšgrupu uzvarētājas ar otrās kārtas uzvarētājām. Finālā par 3.-4.vietu cīnījās „Gulbene/studentes” ar Jēkabpils komandu. 3.  vietu izcīnīja gulbenietes. Komandas sastāvā spēlēja: Arina Martinova, Marika Blumberga, Aiga Blumberga, Liene Niedra, Madara Umure, Laura Stradiņa un Sandra Vaivode. Par turnīra čempioņu titulu cīnījās Lizuma un Gulbenes komandas. Šogad uzvarēja un V.Reinsona piemiņas kausu saņēma Lizuma volejbolistes: Ilze Graudiņa, Agnese Melne, Anete Jukse, Arta Buklagina, Ilva Ivaškina un Justīne Zirne. Savukārt otro vietu ieguva Gulbenes komanda: Solvita Vīcupa, Sanda Ragozina, Agnija Dobrovoļska, Laura Puniņa, Sanda Liepiņlauska, Ilze Liepiņlauska.

1.grupā sievietēm bija četras komandas, kas savstarpēji izspēlēja apli. Visās spēlēs uzvarēja un piemiņas kausu ieguva dāmu komanda no Jelgavas. Diemžēl vienīgo zaudējumu Gulbenes dāmu komandai sīvā cīņā sagādāja tieši jelgavnieces, līdz ar to Viļņa Reinsona bijušajām audzēknēm šogad 2.vieta. Komandā spēlēja: Inita Medne, Aija Vasiļjeva, Inese Ubaga, Daiga Ņikitina, Inese Zelča, Una Markova un Ilona Grāvleja. Trešajā pozīcijā Saulkrastu spēlētājas, bet madonietēm - ceturtā vieta.

Liela vīru atsaucība

Vīriešu komandas spēkiem mērojās sporta centra un sporta skolas zālē. Šogad bija liela atsaucība tieši no kungu puses – deviņas jaunākās un desmit vecākās grupas komandas bija ieradušās uz turnīru. Arī spēlētāju meistarības līmenis bija augsts.  1.grupā spēkiem mērojās Bērzpils, Madonas, Gulbenes, Tirzas, Stradu, “Viadukts”, Viļķenes, Tilžas un Alūksnes komanda. Spēles norisinājās divās apakšgrupās, no kurām divas labākās komandas kvalificējās pusfinālam. Pēc „krusta” spēlēm finālā par 3.-4.vietu tikās Tirzas un Bērzpils vienība. Pirmajā setā pārāki bija bērzpilieši, otrajā uzvarēja Tirza, izšķirošajā trešajā setā pārāka izrādījās Bērzpils komanda, kurai trešā vieta, bet Tirza ieguva ceturto vietu turnīrā. Pārējās Gulbenes novada (Gulbene, Stradi) komandas pusfinālam nekvalificējās. Par 1.-2.vietu sacentās Madona un “Viadukts”. Diezgan pārliecinošu uzvaru svinēja un Litenes kausu saņēma Madonas komanda.
2.grupā cīnījās Balvi, Lizums, Gulbene, Priekuļi, Lubāna, Nereta, Viļķene, Madona, „Rīgas aparāts” un Naukšēni. Komandas tika iedalītas trīs apakšgrupās. Otrajā kārtā tikās otro un trešo vietu ieguvējas komandas, bet nākamajā kārtā pirmo vietu ieguvējas apakšgrupās ar otrās kārtas uzvarētājiem. Finālā tikās trīs labākās komandas, kas savstarpēji spēlēja apli. Turnīrā uzvarēja Naukšēnu komanda, kas finālspēlēs pārspēja Madonu (2.vieta) un Balvus (3.vieta). Gulbenes komanda piedzīvoja zaudējumu otrajā kārtā un izstājās no turpmākās cīņas.

Pievieno komentāru

Sports