Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpinās cīņa par medaļām

Piebalgas novada minifutbola turnīrā ir noslēdzies pirmais aplis. Turnīrā startē komandas no Valmieras, Smiltenes, Priekuļiem, Dzērbenes, Drustiem, Jaunpiebalgas, Vecpiebalgas novada, Cēsu novada un citām vietām. Gulbenes novadu turnīrā pārstāv divas komandas - FK "Ranka" un "RKF" Ranka, informē Rankas pagasta sporta darba organizators Pēteris Zelčs.

Pirmajā aplī katra komanda izspēlēja 14 spēles, lai noskaidrotu 8 labākās, kas spēlēs pirmajā grupā un cīnīsies par medaļām. Pārējās komandas, kas neiekļuva labāko astotniekā, spēlēs otrajā grupā un cīnīsies par iekļūšanu nākamā gada labāko astotniekā. "Pirmās grupas pēdējā komanda automātiski atstās labāko astotnieku un tās vietā nāks otrās grupas labākā komanda, bet priekšpēdējās vietas ieguvēja pirmajā grupā cīnīsies ar otrās grupas otro labāko komandu," stāsta P.Zelčs.  

Pēc pirmā apļa FK "Ranka" ar 26 punktiem bija ierindojusies 4.vietā, savukārt "RKF" Ranka ar 8 punktiem - 13.vietā.

 

Labākie vārtu guvēji pirmajā aplī FK "Ranka" bija Jānis Gailums (15 vārti), Artūrs Zelčs (15 vārti), Artūrs Račāns (10 vārti), savukārt "RKF" Ranka - Ilgvars Jezuns (12 vārti), Jānis Rudzītis (8 vārti) un Ronalds Vovers (5 vārti).

 

13.februārī sākās spēles apakšgrupās, un visas komandas cīņas sāka no nulles punktiem. Pašreiz pirmajā grupā lielākā daļa komandu ir nospēlējušas jau piecas spēles. FK "Ranka" piecās spēlēs ir guvusi piecas uzvaras un pašreiz ierindojas 1.vietā. FK "Ranka" pagaidām ir vienīgā komanda šajā grupā, kurai ir izdevies uzvarēt visas spēles. Komandai ir atlicis nospēlēt vēl divas spēles.

 

Arī otrajā grupā lielākā daļa komandu ir izspēlējušas pa piecām spēlēm. "RKF" Ranka piecās spēlēs ir piedzīvojusi trīs zaudējumus un divas uzvaras. Pašreiz komandai, tāpat kā vēl vairākām komandām, ir 6 punkti, taču priekšā vēl ir viena spēle.

 

P.Zelčs norāda, ka turnīrs beigsies 13.martā, kad tiks apbalvoti arī uzvarētāji. "Gribu pateikt lielu paldies par sniegto atbalstu Rankas pagasta pārvaldes vadītājam Mārim Jansonam, SIA "Grantiņi 1" valdes priekšsēdētājam Aldim Stūriškam un AS "Rankas piens" valdes priekšsēdētājam Aldim Spalviņam. Ar viņu atbalstu futbola komandas var trenēties un startēt futbola turnīros," saka P.Zelčs.

Pievieno komentāru

Sports