Turpinās cīņas Vidzemes hokeja čempionātā 1

"Gulbene" uzvar Cēsu "Bruģi", bet "Rubate" piekāpjas Valmieras "Ciedrai A"

Vidzemes hokeja čempionātā HFK Gulbene ar 10:2 uzvarēja Cēsu HK „Bruģis", bet „Rubates" komanda sīvā cīņā ar 1:3 atzina Valmieras „Ciedra A" pārākumu.

Gulbenes komandai pretī nāca līgas vājākā komanda, bet jau pirmajā minūtē mūsējie zaudēja vārtus. Pēc minūtes Daiņa Ozoliņa meistarība un 1:1. Turpinājumā gulbenieši ieguva vairākumu un tas tika realizēts ar Rinalda Sirmā precīzu metienu(piespēle Andrim Āboliņam). Trešdaļas vidū A.Āboliņa un D.Ozoliņa saspēle noslēdzās ar Didža Stāvavena precīzu metienu. Pirmā trešdaļa noslēdzās 3:1. Otrajā spēles daļā mūsu hokejisti guva četrus vārtus. Vispirms Kaspars Liepiņš realizēja Māra Dekšņa piespēli, tad vairākumā izcēlās Ingars Andževs(pēc Gata Rikveiļa un A.Āboliņa piespēlēm). Viena kļūda aizsardzībā un arī pretinieki vēlreiz pārspēj mūsu vārtsargu. Nākošos vārtus guva G.Rikveilis no A.Āboliņa un I.Andževa piespēlēm, kā arī A.Āboliņš no D.Ozoliņa un D.Stāvavena piespēlēm. Otrā trešdaļa noslēdzās 7:2. Noslēguma trešdaļā vārtus guva tikai gulbenieši. Astotie vārti D.Ozoliņam no Vjačeslava Ruļova piespēles, devītie vārti A.Āboliņam no V.Ruļova piespēles. Desmitos vārtus, realizējot skaitlisko vairākumu, guva pats Vjačeslavs no
D.Ozoliņa piespēles. Galarezultātā uzvara ar 10:2.
„Rubates" komanda sacentās ar „Ciedra A". Sākumā vārtus guva valmierieši, bet, būdami mazākumā, rubatieši izlīdzināja rezultātu. Precīzs bija Ivo Kindzulis. Turpinājumā abas komandas apmainījās bīstamiem momentiem, vienā no kuriem precīzi bija „Ciedra A" hokejisti. Rezultāts kļuva 1:2. Rubates spēlētāji neizmantoja vairākas labas izdevības. Savukārt pretinieku rindās trešos vārtus guva Andis Augulis un rezultāts kļuva 1:3. Jāsaka, ka spēles pavedienu no rokām izlaida tiesneši, kuri „nemanīja" pat pretinieka komandas spēlētāja sitienu ar nūju ... rubatiešu trenerim. Vai negribēja redzēt. Katrā ziņā Rubates komanda cīnījās vareni un bija pelnījusi vismaz neizšķirtu.

HK Lemisele                   21      9    2     9     1         80-75     32

Stingers                          21      9     1    10    1         72-85    30

Austrumvilki                    21      6     1     12    2       46-89     22

Smiltenes Vanagi           19      3     1      13    2      22-59     13

Neptūns                          22      3     1     18     0      81-99     11

Bruģis                             21      1     0     20     0     31-180      3

Neitrālais

Labam dejotājam arī olas traucē......Vienmēr kāds ir vainīgs, jācīnās vairāk, tad arī varbūt neizšķirtu izcīnīsiet!!! Neizšķirtu vairāk vajadzēja HFK Gulbenei.....

pirms 10 gadiem, 2009.03.18 15:20