Turpinās rajona čempionāts basketbolā 2

4.aprīlī Gulbenes rajona basketbola čempionātā sākās pirmās finālspēles par 1.-6.vietu vīriešu komandām.

Pirmajā spēlē tikās Stradu un Gulbenes rajona BJSS B 2 gr. (1993.g.) komandas. Spēle beidzās ar minimālu 8 punktu pārsvaru (64:56) - par labu Stradu pagasta basketbolistiem.

Lai gan visu spēli vadībā bija Stradu vienība, tomēr pārsvars nebija tik liels, lai spēlētu brīvu un nesaspringtu basketbolu.

Rezultāti pa ceturtdaļām: 16:8; 15:12; 13:15; 20:21. Rezultatīvākais spēlētājs Stradu komandā ar 18 gūtiem punktiem bija Oļegs Veselovs, bet Arvja Maltas (Gulbenes r.BJSS B2) kontā 17 punkti.

Otrajā spēlē Gulbenes sporta centrs ļoti pārliecinoši uzvarēja Lejasciema komandu (75:38). Piebilstams, ka lejasciemieši spēlēja bez saviem līderiem G.Gargažina un M.Baranovska.

Trešo spēli savstarpēji aizvadīja Stradu un „Rūsiņa" komandas. Gaidītā intriga mazliet izpalika, jo ar spēles pirmajām minūtēm pārliecinoši vadībā izvirzījās „Rūsiņš" - 16:3, puslaikā jau bija iegūts 20 punktu pārsvars (44:24).

Otrajā puslaikā Stradiem gan izdevās 7 punktus atspēlēt, tomēr spēle beidzās ar „Rūsiņa" uzvaru (68:55). Uzvarētājiem 28 punktus guva Rolands Kalniņš, bet Stradu komandā pa 17 punktiem - R.Elksnim un O.Veselovam.

Sestdienas pēdējā spēlē Gulbenes sporta centrs ar 70:20 sagrāva Gulbenes rajona BJSS B 2 komandu.

Ceturtdienas vakarā tika aizvadīta neizspēlētā apļa spēle starp Gulbenes rajona BJSS A grupas jauniešiem un „Veterānu" komandu. Šajā cīņā noskaidrojās, kurš otrajā apakšgrupā ieņems 3.vietu. Bez īpašas cīņas ar rezultātu 82:40 pārāki bija sporta skolas audzēkņi.

Čempionātā vairs atlikuši divi sabraukumi, kuri norisināsies Lieldienu brīvdienās - 10.un 13.aprīlī, kad tiks sadalīti medaļu komplekti gan vīriešu, gan sieviešu komandām.