Turpinās rajona čempionāts volejbolā

1.novembrī Gulbenes sporta centra abos laukumos valdīja volejbola kaislības. Savstarpēji spēkiem mērojās Gulbenes novada dāmu spēcīgākā grupa un kungu komandas.

Sievietēm svētdienas spēlēs labāko sniegumu rādīja Gulbenes novada sporta skolas komanda (1991.gadā dzimušās jaunietes), kas visās trijās spēlēs izcīnīja uzvaras, pa divām uzvarām Lizuma un Gulbenes komandām.


Dienas pirmajā spēlē Lizuma vienība divos setos pārspēja Gulbenes 2. komandu, kas dažādu veselības problēmu dēļ nebija savā spēcīgākajā sastāva. Otrajā spēlē intrigas netrūka, tomēr spraigā cīņā lizumnietes ar rezultātu 2:0 pārspēja Gulbenes dāmas.


Trešajā un ceturtajā spēlē Gulbenes novada sporta skolas jaunietes, kā arī Gulbenes dāmu komanda diezgan viegli tika galā ar Gulbenes 2. komandu.


Svētdienas piektā spēle solīja lielu intrigu, jo savstarpēji tikās Lizuma un Gulbenes novada sporta skolas (1991.) komandas, par to arī liecināja pirmais sets (25:21), tomēr otrajā setā lizumniecēm pietrūka spēka un izturības un ar rezultātu 2:0 spēli uzvarēja sporta skolas meiteņu komanda.


Turnīra tabula dāmu komandām I grupa (uzvaras zaudējumi punkti):


Gulbenes n.BJSS (91.)             5   1   16
Gulbene                                   5   1   13
Lizums                                      2   1    6
Lizums (91)                              1   2    4
Gulbene II                                 0   3    0
Gulbenes n.BJSS (93.94.)        0   5    0
Sporta skola                             0   0    0

 

Pēdējās divās spēlēs Gulbenes dāmu un Gulbenes n.BJSS (91.) komandas divos setos pieveica Gulbenes novada sporta skolas 1993. un 1994.gadā dzimušās jaunās volejbolistes.

Kungi svētdien aizvadīja deviņas spēles, no kurām vismaz puse bija spraigas un netrūka intrigas. Trīs spēlēs trīs uzvaras izcīnīja Gulbenes komanda, kas divos setos pārspēja Lizuma, Beļavas un Litenes vienības. Divas uzvaras izcīnīja Lizuma komanda, kas ar rezultātu 2:0 pārspēja Litenes volejbolistus, kā arī īpaši spraigā spēlē tikai trešā seta galotnē (22:25; 25:22; 16:14), izrāva uzvaru pār Stradu komandu. Vēl divas uzvaras Litene/veterāni vienībai, kas abās spēlēs cīnījos trīs setos, tikai trešajā setā izcīnot uzvaru pār Lejasciema un Stradu volejbolistiem. Atlikušajās divās spēlēs Litene ar rezultātu 2:0 pārspēja Beļavas komandu, bet Lejasciems trīs setu cīņā pārspēja Stradu jaunos volejbolistus.


Turnīra tabula kungu komandām (uzvaras zaudējumi punkti):

Litene/veterāni               5   0   13

Gulbene                         3   0    9


Jaungulbene                  3   0    9


Lizums                            3   3    8


Lejasciems                     1   1    3


Litene                             1   2    3


Stradi                              0   3    3


Stradi II                           0   2    0


Beļava                            0   5    0

Pievieno komentāru

Sports