Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tuvojas 19. Latvijas čempionāts šautriņu mešanā

Pēc divām nedēļām no 11. līdz 13. decembrim viesnīcas NB Hotel telpās notiks 19. Latvijas čempionāts šautriņu mešanā. Šogad tiks aizvadīts arī Jauniešu čempionāts šautriņu mešanā, kā arī būs daudz citu jaunu un interesantu lietu. Skatītājiem ieeja bez maksas.

Žanis Buklovskis stāsta, ka visiem individuālo sacensību dalībniekiem, kā arī skatītājiem būs iespēja piedalīties loterijā, kurā tiks izlozēts "Poker Darts" dēlis un daudzas citas ar šautrām saistītas un nesaistītas balvas.  

No šā gada tiks atjaunots jauniešu Latvijas čempionāts šautriņu mešanā, kurā piedalīties var ikviens jaunietis vai jauniete, kuri uz sacensību dienu nav sasnieguši pilnus 18 gadus.

 

"Piektdienas vakarā tiks aizvadītas iesildošās sacensības - pielozētie pāri. Iepriekšpieteikšanās uz sacensībām ir izsludināta līdz 9. decembrim. Pieteikties sacensībām protams varēs arī sacensību dienā, bet tad dalības maksa būs augstāka nekā piesakoties laicīgi. Sīkāku informāciju iespējams atrast sacensību nolikumā. Tāpat arī sacensību laikā visi rezultāti būs pieejami on-line režīmā Latvijas Darts Organizācijas mājas lapā," informē Ž.Buklovskis. 

 

Pielozētie pāri

Pielozēto pāru sacensības tiks aizvadītas piektdienas vakarā. Dalībnieku reģistrācija notiks no 17:00 - 19:00, bet jau 20:00 sāksies pielozēto pāru sacensības, kurās tiks spēlēts 501 līdz 3 legu uzvarai, bet finālā līdz 4 legu uzvarai. Ja pārī ir viena dāma, tad pārim ir 50 punktu priekšrocība, bet ja ir divas dāmas, tad tam pārim ir 50 punktu priekšrocība un tas pāris sāk pirmo legu. Dalības maksa no spēlētāja būs 3Ls.

 

Pirmā vieta saņems 40% no visām dalības maksām, otrā vieta saņems 20%, bet abas trešās vietas pa 10% katrs pāris.

 

Individuālās sacensības

Individuālajās sacensībās šogad tiks izspēlēts arī Latvijas čempionāts jauniešiem, kurā var piedalīties ikviens jaunietis vai jauniete, kuri sacensību dienā nav sasnieguši 18 gadu vecumu. Jauniešiem dalība ir bez maksas. Tāpat jaunieši drīkstēs arī startēt arī pieaugušo konkurencē. Jauniešiem pieteikšanās sacensībām notiks līdz sestdienas 14:00 un sacensības sāksies 15:00. Izspēļu kārtība būs zināma pēc visu dalībnieku reģistrācijas.

 

Vēl sestdienā par čempionu tituliem cīnīsies kungi un dāmas pieaugušo konkurencē. Dalībnieku reģistrācija notiks līdz plkst. 11:00, bet pašas sacensības sāksies 12:00 pēc svinīgās atklāšanas.

Pievieno komentāru

Sports