Tuvojas gada nozīmīgākais skriešanas pasākums –ultramaratons “Neiespējamais skrējiens”

Šā gada 12. novembrī ikviens aktīvā dzīvesveida piekritējs tiek aicināts doties 99 km, 49,5 km, 24,75 km, 9,9 km un 990 m skrējienā vai nūjojot par godu Latviešu Pagaidu Nacionālās padomes izveidei Valkā (Latvija), 1917. gadā.


Starts pie Valgas (Igaunija) rātsnama. Finišs būs Latvijas pusē - pie Valkas pilsētas kultūras nama.


Šajā pasākumā tiek aicināti piedalīties ne tikai profesionāli skrējēji, sportisti, kas ikdienā nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, bet arī skolēni, ģimenes ar bērniem, nūjotāji, līdzjutēji un atbalstītāji!


Lai pasākums noritētu veiksmīgi, aicinām pieteikties brīvprātīgos, kuru atbalsts būs nepieciešams, pasākumu rīkojot, un tā norises laikā! Ikviens – jaunietis vai pieaugušais, kurš ir gatavs palīdzēt reģistratūrā, ekipējuma pārbaudē, transportēšanā, asistēšanā, ēdiena sagatavošanā barošanas punktiem, tējas vārīšanā, maizīšu smērēšanā, finiša sekretariātā, distancē drošības nodrošināšanā, finiša tiesnešu brigādē, fotografēšanā, ir aicināts pieteikties! 


Pieteikšanās forma jāaizpilda elektroniski: https://docs.google.com/forms/d/12SVi7jgMQYaD6i3nHAHWlNIXAx4TepY3PtR5fUOmfN0/viewform

 

Iegūsti pieredzi masu pasākumu organizēšanā!


Pievieno komentāru

Sports