Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tuvojas "Swedbank" ielu basketbols

19.maijā jau septīto reizi notiks "Swedbank Latvijas skolu čempionāts ielu basketbolā". Sacensības norisināsies desmit vecuma grupās, kurās dalībnieki cīnīsies gan par individuālajām balvām, gan par punktiem savām skolām kopvērtējumā. Jau tradicionāli tiks noteiktas labākās skolas gan pamatskolu, gan vidusskolu vērtējumā.

Pirmo reizi notiks arī sacensības augstskolu komandām. Šeit gan tiks noskaidrotas labākās vienības tikai individuālajā vērtējumā.  

Visās vecuma grupā labākie saņems balvas no ELKOR PLAZZA un Garnier. Savukārt balvas labākajām skolām nodrošinās AND1 un Spalding.

 

Sekojot labākajām ielu basketbola tradīcijām, paralēli cīņām zem basketbola groziem notiks arī dažādas citas aktivitātes. Tradicionāli notiks ar basketbolu saistītie konkursi. Papildus tiem trešo gadu skolu strītbolu kuplinās karsējmeiteņu festivāls. Plānots, ka tajā piedalīsies labākās Latvijas deju grupas, kuras 8.maijā piedalīsies Baltijas čempionātā. Par iespēju sevi prezentēt interesi izrādījušas arī atsevišķu Latvijas skolu deju grupas. Šogad organizatori ir nolēmuši nerīkot speciālu konkursu, bet veidot atsevišķu festivālu. Katra no karsējmeiteņu grupām tiek aicināta sagatavot savus labākos paraugdemonstrējumus, kuri vislabāk rakturos tieši viņas.

 

19.maijā nebūs labāko. Uzvarētājas būs visas dalībnieces. Neturiet sveci zem pūra! Parādiet un pierādiet sevi! Varbūt tieši šī ir iespēja spert nākamo soli uz augšu! Sīkāka informācija www.sacensibas.lv un www.sportacentrs.com.

Pievieno komentāru

Sports