Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz goda pjedestāla kāpj četri Gulbenes novada sportisti 1

No  21. līdz 25. jūlijam Kopaonikas ziemas kalnu kūrortā Serbijā (apmēram 1500 metrus virs jūras līmeņa) norisinājās  starptautiskas orientēšanās piecdienu sacensības „Kopaonik OPEN 2010”, uz kurām bija devušies arī astoņi Gulbenes novada sportisti: Gerda Sirmā, Jānis Bošs, Emīls Galvans, Egīls Bošs, Laura Igaviņa, Sindija Širaka, Atis Anže un Guntars Tilgass.

Latviju Serbijā pārstāvēja diezgan plašs orientieristu pulks no Madonas, Rīgas un citām Latvijas pilsētām, tika arī izcīnītas godalgotās vietas. Sestdienas un svētdienas sacensības vienlaikus bija arī Dienvidaustrumu Eiropas veterānu čempionāts orientēšanās sportā.

No gulbeniešiem uz goda pjedestāla kāpa četri orientieristi. Vislabākos rezultātus uzrādīja Emīls Galvans M 16 grupā, kopvērtējumā izcīnot otro vietu, bet individuāli pa dienām viņš divreiz bija otrais, divreiz trešais, vienu dienu – piektais.

W 16 grupas meitenēm Laura Igaviņa piecu dienu summā izcīnīja trešo vietu, arī viņa divas dienas bija otrā, vienā trešā, piektā un sestā. W 18 meiteņu grupa bija apvienota ar W 20 juniorēm, bet tas bija tikai kā stimuls pierādīt savu varēšanu. Un Sindijai Širakai tas izdevās, arī viņa kopvērtējumā ierindojās trešajā pozīcijā un izcīnīja bronzas godalgu. Individuāli pa dienām labākie starti viņai izdevās pirmajā un ceturtajā startā, izcīnot trešo vietu. W 21 B grupā piecu dienu kopvērtējumā Gerda Sirmā izcīnīja trešo vietu, bet individuāli pa dienām veiksmīgākais starts bija pirmajā dienā – otrā pozīcija, otrajā un piektajā startā – trešā. Šoreiz nepaveicās Jānim Bošam, viņam kopvērtējumā M 18 un M 20 apvienotajā grupā ceturtā pozīcija. Attiecīgi savā vecuma grupā viņš būtu ierindojies trešajā vietā. Individuāli pa dienām viņa labākais starts bija ceturtajā dienā – ceturtā vieta.

Trešās dienas pašā vakarā notika „nakts sprints” orientēšanā, kad sportisti ar dažādu gaismekļu, kartes un kompasa palīdzību sacentās mazās kūrortpilsētiņas ielās un mežā. Šīs starts netika vērtēts kopvērtējumā, bet tas nemazināja jautrību un interesi par šo orientēšanās paveidu. Labākais no gulbeniešiem „nakts sprintā” bija Atis Anže, kurš V 65 grupā dalīja pirmo otro vietu, jo tieši tādu pašu rezultātu uzrādīja vēl viens viņa grupas dalībieks. Ceturto vietu ieguva S.Širaka un E.Galvans, piekto – J.Bošs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

kosmoss

No uz goda pjedestāla kāpušajiem E. Galvans un L. Igaviņa nav nekādi "gulbenieši", bet gan ir lejasciemieši ! Pārējie divi varbūt tiešām ir gulbenieši, precīzi nezinu. No kosmosa raugoties, šķiet, ka dažam labam (ai) rakstītājam tēpistu izvilktā "administratīvi terit. reforma" ar visiem tā sauktajiem "attīstības centriem" galīgi galviņu ir sajaukusi, un tagad visi bijušā Gulbenes rajona robežās dzīvojošie, it īpaši tie, kas gūst kādus panākumus, šķiet tikai un vienīgi "gulbenieši". Atjēdzieties laikus, iedomīgie, citādi no "varenā" novada drīz, sekojot Rojas un arī Alojas paraugam, diez kas pāri nepaliks ! Neaizmirstiet, ka ir arī tādas vietas kā, piemēram, Ranka, Jaungulbene, Lizums, Beļava un citas, kuras nekādi tē- pisti nespēj un nespēs izgaisināt no Mātes Latvijas kartes, un tāpēc sāciet būt ģeogrāfiski un politiski pieklājīgāki un tolerantāki !

pirms 9 gadiem, 2010.08.12 16:39

Sports