Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzvar Gulbenes un Lizuma volejbolisti

Rajona volejbola čempionāts aizraujošs un ar intrigu
Pagājušajā svētdienā Gulbenes sporta centrā tika sadalīti Gulbenes rajona volejbola čempionāta medaļu komplekti vīriešu un sieviešu komandām.

Finālturnīrs izvērtās aizraujošs un neiztrūka arī intrigas.


Tiesības cīnīties finālā vīriešiem bija izcīnījušas Gulbenes, Litenes, Lizuma un Jaungulbenes komandas. Dāmu komandām finālčetrnieks bija šāds: Lizums (1990.-1991.), Gulbene, Gulbenes rajona BJSS I (1990.-1991.) un Lizums/veterānes. Visas komandas spēlēja „apli" - katrs ar katru.
Sporta centrā uz pirmā laukuma spēles aizvadīja vīriešu komandas.

 

Pirmajā spēlē tikās regulārā čempionāta pirmās vietas ieguvēji Gulbenes komanda ar ceturtajiem Jaungulbenes vienību. Intriga tika radīta jau pirmajā setā, kad ar rezultātu 25:21 uzvaru izcīnīja jaungulbenieši. Otrajā setā savu pārākumu ar 25:20 demonstrēja Gulbenes volejbolisti. Izšķirošajā - trešajā - setā ar 15:9 uzvarēja gulbenieši.


Otrajā spēlē tikās Litene un Lizums. Pirmajā setā ar 25:21 pārāki izrādījās litenieši, otrais sets izvērtās daudz aizraujošāks un saspringtāks, tomēr seta galotni aukstasinīgāk nospēlēja Litenes vienība, uzvarot ar 27:25.


Trešajā spēlē Gulbene divos setos (25:19; 25:13) diezgan vieglu uzvaru izcīnīja pār Lizuma komandu.

 

Finālā pārspēj liteniešus

Dienas interesantākā un spraigākā izrādījās ceturtā spēle.


Ceturtajā spēlē tikās Jaungulbenes un Litenes komandas. Pirmajā setā ar rezultātu 25:22 uzvarēja litenieši, savukārt otro setu ar 25:23 „paņēma" Jaungulbene. Trešajā setā tik liela vēlme uzvarēt bija abām komandām, ka sets ievilkās līdz pat 21:19 par labu Litenes volejbolistiem.


Piektā spēle, kā izrādījās, bija izšķiroša cīņā par 3.-4. vietu. Savstarpējā spēlē tikās Jaugulbenes un Lizuma komandas. Gaidītā intriga mazliet izpalika, jo jaungulbenieši par daudz spēka bija izlikuši iepriekšējā spēlē, tāpēc divos setos ar rezultātu 25:20 un 25:19 uzvaru svinēja un trešo vietu izcīnīja Lizuma vienība. Komandas sastāvā spēlēja: Aldis Sebris, Mārcis Rudzītis, Armands Immers, Dainis Melnis, Imants Bērziņš, Māris Pazāns, Gatis Grīnbergs, Jānis Graudiņš, Uģis Aigars, Aivars Torāns, Aldis Strads, pārstāvis A.Sebris.


Pēdējā spēlē Litenes un Gulbenes komandas savstarpēji cīnījās par rajona čempiona titulu. Visā spēlē vadības groži bija gulbeniešu rokās, pirmais sets vēl izvērtās līdzīgs 25:23, tomēr otrajā setā (25:14) pārliecinoši uzvaru svinēja un par Gulbenes rajona 2008./2009.gada volejbola čempioniem kļuva Gulbenes vīriešu komanda: Dzintars Vasiļjevs, Kārlis Karolis, Didzis Lazdiņš, Jānis Ginevičs, Aivars Berkolds, Juris Bražņikovs, Agnis Ļisicins un Raitis Garais, komandas pārstāvis Ziedonis Lazdiņš.


Otro vietu un sudraba godalgas izcīnīja Litenes komanda: Roberts Platais, Pēteris Priedītis, Andrejs Krikovs, Andris Beļajevs, Gints Markovs, Agris Indričevs, Mārtiņš Mohovikovs, Edgars Mohovikovs, Andrejs Kondričs un Ainārs Rāms, pārstāvis -Vitālijs Platais.

 

Uzvar pieredze

Dāmu komandas vienlaikus cīnījās uz otrā laukuma .
Pirmajā spēlē tikās Lizums (1990.-1991.) ar Gulbenes rajona BJSS I (1990.-1991.) komandu. Cīņa izvērtās līdzvērtīga. Pirmajā setā ar 25:19 pārākas bija lizumnietes, lai gan arī otro setu ar 25:23 uzvarēja Lizuma jaunās volejbolistes, tomēr uzvara nenāca viegli.


Otro spēli aizvadīja Lizums/veterānes un Gulbenes komandas. Divos setos savu pārākumu demonstrēja gulbenietes, uzvarot ar rezultātu 25:19 un 25:18.


Trešā spēle kā izrādījās bija cīņa par 1.-2.vietu. Spēle izvērtās ātra un bez īpašas intrigas. Divos setos (25:12; 25:9) Lizuma jaunietes pārspēja savas pretinieces un principā jau bija nodrošinājušas uzvaru arī visā čempionātā kopumā.


Kā vēlāk noskaidrojās, tad ceturtajā spēlē tika izšķirts trešās un ceturtās vietas liktenis. Gulbenes rajona BJSS I (1990.-1991.) meiteņu komanda divos setos ar 25:13 un 25:19, pārspēja Lizums/veterānes vienību.


Lai gan piektajā spēlē, kad tikās Gulbenes dāmas un Gulbenes rajona BJSS I komanda, tika gaidīts līdzvērtīgs par 2.-3.vietu mačs, tomēr intriga izpalika un divos setos (25:15; 25:19) uzvarēja pieredzējušākās Gulbenes volejbolistes. Līdz ar to sudraba medaļas ieguva Gulbenes dāmu komanda: Solvita Vīcupa, Aija Vasiļjeva, Daiga Ņikitina, Inese Ubaga, Inita Medne, Una Markova, Sandra Vaivode.


Trešo vietu un bronzas godalgas ieguva Gulbenes rajona BJSS I (1990.-1991.) komanda: Anete Mičule, Sanda Ragozina, Laura Stradiņa, Lauma Lazdiņa, Laura Puniņa, Agnija Dobrovoļska, Ina Gailīte, Kristīne Opse, trenere - Ārija Samsonova.

 

Pēdējai spēlei vairs nebija izšķirošas nozīmes.Raksturu parādīja Lizums/veterānes komanda, kas pirmajā setā ar rezultātu 27:25 pārspēja sava pagasta jaunākās volejbolistes, tomēr jau otrajā setā ar 25:7 un trešajā ar 15:6 savu pārākumu demonstrēja Lizuma (1990.-1991.) komanda. Tādējādi jau otro gadu pēc kārtas par Gulbenes rajona čempionāta uzvarētājām kļuva Lizuma (1990.-1991.) volejbolistes. Komandā spēlēja: Agnese Melne, Anete Jukse, Evija Morozova, Diāna Melle, Mairita Buklagina, Madara Strade, Dārta Dīvāne, trenere - Līvija Grīnberga.

Pievieno komentāru

Sports