Uzvar pēcspēļu soda metienos 7

Vidzemes hokeja čempionāta1./2.līgas spēlē FHK „Gulbene" komanda pēcspēļu soda metienos ar 4:3 uzvarēja HK „Cēsis".

Pirmajā trešdaļā abas komandas uzbruka vienādi, bet metienus pa vārtiem vairāk izdarīja gulbenieši. Bija vairākas lieliskas iespējas atklāt rezultātu. Kā augsta duša nāca trešdaļas izskaņā minūtes laikā zaudētie divi vārti. Atpūtā komandas devās ar 2:0 cēsnieku labā. Otrajā trešdaļā mūs spēlētāji vēl vairāk uzbruka, un tas beidzot deva rezultātu.

Vispirms izcēlās Māris Deksnis pēc Denisa Kozlovska un Andra Jaunbērziņa piespēlēm. Pēc pusminūtes pretinieki palika mazākumā. Jau pirmajā uzbrukumā to realizēja D.Kozlovskis, un otrajā atpūtā komandas devās ar 2:2. Noslēguma trešdaļā pretinieki bija manāmi noguruši un uzbruka maz. Gulbenieši nopelnīja vairākumu un centās to realizēt. Jo negaidītāka bija kļūda aizsardzībā un zaudēti vārti vairākumā. Spēle tuvojās noslēgumam - joprojām bija 2:3. Tika ņemts tehniskais pārtraukums.

Laukumā devās labākie un plānojām nomainīt vārtsargu ar sesto laukuma spēlētāju. Uz cēsnieku vārtiem tika raidīts viens metiens pēc otra, bet garām. Un tomēr 8 (!) sekundes pirms spēles beigām savu vārdu teica Gatis Rikveilis. Saņēmis piespēli no Dmitrija Novikova, Gatis trieca ripu vārtu „devītniekā"! Rezultāts kļuva 3:3, un komandas gatavojās soda metieniem.

Pirmajā sērijā precīzs bija D.Kozlovskis un mūsu vārtsargs Mikus Mezītis atvairīja pretinieku izgājienu.

Otrajā sērijā kļūdījās M.Deksnis un HK „Cēsis" panāca 1:1. Trešajā sērijā pārāki bija abi vārtsargi un metieni tika turpināti. Atkal precīzs bija D.Kozlovskis, kā arī otro reizi cēsnieks K.Vanags. Piektajā sērijā vēlreiz vārtus guva D.Kozlovskis, bet M.Mezītim pretī nāca Kristers Serģis. Mikus pārspēja titulēto motobraucēju, un FHK „Gulbene" uzvarēja spēli ar 4:3.

Nākamā spēle gulbeniešiem būs tikai janvārī.