Uzvar rēzekniešus

Latvijas 2.līgas čempionātā FB Gulbene 2005 otrā komanda ar 4:1 uzvarēja Rēzeknes SK Blāzma otro komandu.

Gulbeniešu sastāvs šajā spēlē bija nedaudz citādāks nekā ierasts. Laukumā sākuma sastāvā mūsu komandā devās četri pirmās līgas futbolisti(tie, kuri mazāk spēlē pirmajā līgā) un trīs uz pārbaudes laiku ieradušies spēlētāji. Lielajā futbolā debitēja mūsu franču futbola zvaigzne. Arī viesu sastāvā bija daudzi spēlētāji ar virslīgas pieredzi. Tas viss radīja zināmu interesi un intrigu. Vairāk bumbu kontrolēja gulbenieši, bet viesi prasmīgi aizsargājās un atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem.

Pirmie vārti tika gūti pēc Igora Tolkača precīza tālsitiena. Līdz pārtraukumam rēzeknieši arī ar precīzu tālsitienu panāca 1:1 un tā noslēdzās pirmais puslaiks.

Otrā puslaika pirmajā minūtē Jānis Lapss guva vārtus un 2:1. Pēc astoņām minūtēm izcēlās viens no jaunpienācējiem un jau - 3:1. Puslaika vidū vēlreiz izcēlās J.Lapss, kas arī panāca rezultātu 4:1.

Galvenajam trenerim bija laba iespēja novērtēt galvenās komandas rezerves, kā arī pavērot Gulbenes futbolistu varēšanu laukumā.

Nākamā spēle otrajā līgā gulbeniešiem tikai 21.jūlijā, kad Gulbenē viesosies FK "Balvu Vilki". Savukārt 14.jūlijā pulksten 19.00 Gulbenes stadionā notiks Latvijas kausa izcīņas spēle, kurā Stāmerienas futbolisti spēlēs ar FK "Priekuļi". Pirmās līgas nākamā spēle Gulbenē 17. jūlijā pulksten18.00 ar FC "Jūrmala".