Uzvara aizraujošā cīņā

Svētdien komandas "Rubate" hokejistiem Vidzemes atklātajā čempionātā sīvā cīņā izdevās pārspēt komandu "Bruģis" ar rezultātu 6:4.

Komanda "Bruģis" spēlē vienā apakšgrupā ar "rubatiešiem", tikai viņi ieņem pēdējo pozīciju grupā. "Rubatieši" uz šo spēli ieradās desmit cilvēku sastāvā. Jau no paša sākuma šķita, ka iniciatīva būs mūsu hokejistu pusē, taču pretinieki bija neatlaidīgi un bez cīņas nepadevās.

Rezultātu septītajā minūtē atklāja Gulbenes hokejisti. Pirmos vārtus guva Ingolfs Lūsis pēc Kaspara Liepiņa piespēles. Taču jau pēc minūtes arī pretinieki guva savus pirmos vārtus. Trīspadsmitajā minūtē gulbeniešiem atkal uzspīdēja veiksme - vārtus guva K.Liepiņš pēc Igora Mežkuta un I.Lūša piespēlēm, taču arī šoreiz pretinieki pēc minūtes rezultātu izlīdzināja. Pirmais periods beidzās ar rezultātu 2:2.

Otrā perioda trešajā minūtē "rubatieši" atkal izvirzījās vadībā (ripu vārtos raidīja Uģis Kindzulis pēc Ivo Kindzuļa piespēles), bet pēc divām minūtēm neatlaidīgie pretinieki atkal panāca izlīdzinājumu - 3:3.

"Rubatieši" turpināja apdraudēt pretinieku vārtus, kas 22.minūtē deva arī gaidīto rezultātu - ceturtos vārtus guva I.Mežkuts pēc Vjačeslava Ruļova un Daiņa Ozoliņa piespēlēm, tomēr arī šoreiz pretinieki pēc dažām minūtēm panāca neizšķirtu. Otrais periods tā arī beidzās - 4:4.

Sākās izšķirošais - trešais - periods. Bija jūtams mūsu spēlētāju pārsvars, taču neizdevās gūt vārtus.

Spēle jau tuvojās izskaņai un šķita, ka uzvarētājs būs jānosaka pēcspēles soda metienos, taču iepriekšpēdējā minūtē V.Ruļovam izdevās gūt piektos vārtus (asistēja Igors Šakurovs) un pēdējā minūtē I.Mežkuts (asistēja Jānis Sudrabs) pielika punktu šai spēlei, gūstot arī sestos vārtus mūsu komandas labā.

"Rubatiešu" vārtus šajā spēlē sargāja vārtsargs Raitis Zapans. Bez iepriekš minētajiem spēlētājiem spēlēja vēl arī Sandis Vītols.

"Rubatieši" uz pretinieku vārtiem šajā spēlē meta 32 reizes, pretinieki - 23 reizes.

Regulārajā turnīrā "rubatiešiem" ir atlicis izspēlēt vairs tikai divas spēles - ar komandu "SCO Centrs" un "Pečori" (Krievija), pēc tam sāksies izslēgšanas turnīrs.

Nākamo spēli "rubatieši" aizvadīs 30.janvārī pulksten 10.25 pret komandu "Pečori".