Uzvara ekstrēmajā “Stipro skrējienā” 6

Trešajā "Stipro skrējienā", kas tika aizvadīts 4.maijā kinopilsētā Cinevillā, komandu vērtējumā uzvaru izcīnīja komanda "Apvienotie Arābu Emirāti", kuras sastāvā startēja stāmerenieši Guna Ģērmane, Jānis Ģērmanis, Kārlis Ošs un jaunannietis Raimonds Siliņš.

Šajās ekstrēmajās sacensībās uz starta stājās gandrīz 700 vīru, gandrīz 200 sievietes, kā arī vairāk nekā 140 komandas jeb kopumā 1463 skrējēji. Sacensību dalībniekiem bija jāveic interesanta, bet reizē arī ļoti sarežģīta distance ar 33 šķēršļiem. 4.maija vakarā sacensību gaitu ikviens varēja vērot arī Latvijas Neatkarīgajā televīzijā.  

Komandas distancē devās kā pēdējās. Komandā no četriem skrējējiem bija jābūt vismaz vienai dāmai, turklāt jāfinišē bija visiem reizē, arī visi šķēršļi jāpieveic visiem komandas dalībniekiem.

 

G.Ģērmane stāsta, ka ideja šogad startēt stipro skrējienā radusies R.Siliņam, kurš uzaicinājis komandā viņas vīru Jāni, bet viņš savukārt - arī Gunu un viņas brāli Kārli. "Raimonds bija piedalījies šajos skrējienos arī iepriekšējos gados, taču tad uzsvars tiešām bija vairāk likts uz skriešanu, tagad, ieraugot visus šķēršļus, kas būs jāpārvar, mēs bijām vairāk nekā pārsteigti - kaut ko tādu mēs nebijām gaidījuši. No 33 šķēršļiem turklāt 13 vēl bija saistīti ar ūdeni. Organizatori bija tiešām cītīgi strādājuši!" atzīst Guna.

 

Jāpiebilst, ka arī gaisa temperatūra sacensību dienā bija diezgan zema, taču Guna atzīst, ka skrējiena laikā aukstumu īpaši nav jutuši, bet pēc finiša gan dreboši ātri skrējuši uz mašīnu sildīties.

 

"Viegli šī uzvara nenāca, bet to izcīnījām kā komanda. Jau pirms tam bijām nolēmuši, ka cīnīsimies par medaļām. Pirms starta izgājām trasi un apskatījāmies, ko un kā darīsim pēc tam. Komandām bija svarīgi finišēt visiem kopā. Viens nevarēja aizskriet visiem pa priekšu un pie finiša taisnes gaidīt visus pārējos. Kopīgi roku rokā no paša sākuma līdz pat finišam skrienot un darbojoties, mums izdevās izcīnīt šo uzvaru," atklāj Guna.

 

Viņa piebilst, ka pēc finiša šķitis, ka nekad vairs tādā avantūrā neielaistos, taču šobrīd viņa jau labprāt gribētu atkal startēt.

 

"Taču tā ir vienmēr pēc jebkuras sarežģītas distances pievarēšanas, to es zinu no savas sportošanas pieredzes. Tas tiešām bija forši! Tas bija ļoti jauks veids, kā pavadīt valsts svētkus," saka Guna.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

saveejaa

malachi :) tikai zheel, ka Dzirkstele nepiemin paareejos gulbenieshus, kuri arii starteeja un pat iekljuva pirmajaa 10niekaa :(

pirms 10 gadiem, 2011.05.10 13:39

Raimonds

Piekrītu Jānim par to nosaukumu-tika uz fikso,bet APVIENOTIE bijām gan-un tas laikam bija galvenais.

pirms 10 gadiem, 2011.05.07 20:55

stradini

Pasākums bija izdevies!Pati arī piedalījos!!!Izturēju!:)
Apvienotie Arābu Emirāti-MALAČI!!!!Jutos lepna,kad kāpāt uz pjedestāla!!!

pirms 10 gadiem, 2011.05.07 20:55

Beidzot arī DZirkstele atmodusies!! Iepriekš taču arī gulbenieši startēja -- a jūsu avīze klusēja kā partizāni:(

pirms 10 gadiem, 2011.05.07 20:36

Jānis

Paldies komandai par milzīgo uzņēmību veicot sarežģīto distanci un gūto uzvaru, bet komandas nosaukums neatbilstošs, ne EMIRĀTU siltumam, ne arābam komandā.

pirms 10 gadiem, 2011.05.07 11:08

sika

skatījos pa televizoru,ļoti patika. Malači.

pirms 10 gadiem, 2011.05.06 20:00

Sports