Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzvara Ķekavas novada čempionātā 1

Pagājušajās brīvdienās Ķekavā norisinājās Ķekavas novada čempionāts svaru stieņa vilkmē (individuāli un pāriem) no zemes, kas vienlaikus bija arī 10. Latvijas kausa posms. „Gulbenes K.S.P." sporta klubu šajās sacensībās pārstāvēja 14 dalībnieki.

Sieviešu grupā 3.vietu ieguva Žanete Skopāne ar rezultātu 100 kilogrami, 4.vietu - Larisa Cīrule ar rezultātu 80 kilogrami. Vīriešu grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem uzvaru izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 205 kilogrami un 2.vietu ieguva Artūrs Kravalis ar rezultātu 190 kilogrami. Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Aivars Brezinskis ar rezultātu 212,5 kilogrami, 2.vietu ar rezultātu 210 kilogrami ieguva Aļiks Jurcovs, 4.vietā ierindojās Kristaps Stalovskis ar rezultātu 180 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 83 kilogramiem 4.vietu ieguva Normunds Aizupietis ar rezultātu 240 kilogrami. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 2.vietu ieguva Aigars Cīrulis ar rezultātu 260 kilogrami un 3.vietā - Ivars Studers ar rezultātu 235 kilogrami. Svara kategorijā līdz 150 kilogramiem 5.vietā ierindojās Sandis Ķiploks ar rezultātu 260 kilogrami. Svara kategorijā līdz 120 kilogramiem 4.vietu ieguva Oskars Suntažs ar rezultātu 210 kilogrami. Svara kategorijā virs 120 kilogramiem bez ieskaites palika Didzis Dzērve.  

Pāru grupā svara kategorijā līdz 132 kilogramiem 1.vietu izcīnīja A.Šilo/ A.Kravalis ar rezultātu 375 kilogrami, 2.vietu ieguva L.Cīrule/ Ž.Skopāne ar rezultātu 160 kilogrami. Svara kategorijā līdz 166 kilogramiem 2.vietā - A.Brezinskis/ N.Aizupietis ar rezultātu 440 kilogrami. Svara kategorijā līdz 210 kilogramiem 2.vietu ieguva S.Ķiploks/ I.Studers ar rezultātu 500 kilogrami un 5.vietu - A.Cīrulis/ Anatolijs Savickis ar rezultātu 350 kilogrami. Svara kategorijā līdz 240 kilogramiem 2.vietu ieguva O.Suntažs/ D.Dzērve ar rezultātu 400 kilogrami.

 

Komandu vērtējumā sporta kluba „Gulbenes K.S.P." komanda 11 komandu konkurencē izcīnīja 1.vietu. Latvijas kausa spēka trīscīņas kopvērtējumā gulbenieši šobrīd ieņem 1.vietu.

 

"Jau ceturto gadu pēc kārtas esam Ķekavas kausa ieguvēji. Uzvara mums nāca viegli, jo šīs sacensības ir mūsu kroņa vingrinājumā - mūsu komandas atlētiem tas labi padodas.

 

Puiši šajās sacensībās nostartēja teicami, ko arī izsaka rezultāti! Daudzi komandas atlēti uzlaboja savus personīgos rekordus, kas ir ļoti labi starpsezonai," stāsta komandas pārstāvis A.Cīrulis.

 

"Ar uzvaru šajās sacensībās vēl vairāk esam nostiprinājuši savas pozīcijas Latvijas kausa kopvērtējumā. Līdz gada beigām vēl ir atlikuši astoņi posmi, taču domāju, ka uzvaru mums izdosies nosargāt. Tagad tiks taktiski domāts, kuros atlikušajos Latvijas kausa posmos mums startēt, bet kuros - ne, jo slodzes ir lielas. Tieši tāpēc šogad lielāks akcents tika likts uz gada sākuma sacensībām - mums izdevās izcīnīt pietiekami lielu pārsvaru Latvijas kausa kopvērtējumā un tagad galvenais to noturēt. Lielāks akcents tagad tiks likts uz treniņu procesiem, gatavojoties nākamajai sezonai, lai komandas atlētu rezultāti kļūtu vēl labāki. Ja mēs vairāk startējam, mazāk laika veltām atpūtai un pareiziem treniņiem, kas atspoguļojas atlētu rezultātos un rada mikrotraumas." Komandas vārdā A.Cīrulis saka paldies Gulbenes sporta centram, Daukstu pagasta pārvaldei un veikalam „Gigants LV" par sniegto atbalstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

4444%%%%

Kur tad palicis Šķenders, vairs nestartē?

pirms 7 gadiem, 2013.07.31 19:26

Sports