Uzvara ļauj pakāpties uz piekto vietu 10

Latvijas virslīgas čempionātā FB “Gulbene” komanda izbraukumā ar 3:1 uzvarēja JFC “Olimps”.

Gulbenieši pilnībā dominēja laukumā un jau pirmajā puslaikā varēja gūt vairākus vārtus. Vienīgos vārtus pēc stūra sitiena izspēles guva Kristaps Priedēns. Mūsu prieki ilga trīs minūtes. Tieši tik vajadzēja, lai “Olimps” panāktu 1:1. Viņu futbolista izpildītais soda sitiens bija izcili precīzs. Puslaika izskaņā traumu guva mūsu aizsargs Vitālijs Stols un laukumā devās Ivans Sputajs. Pāris reizes sava meistarība bija jārāda Albertam Nikoļskim. Otrajā puslaikā mūsējie palielināja apgriezienus un tas deva rezultātu. Vispirms pa labo malu lieliski aizskrēja Ivans Gluško un viņa centrējumu ar precīzu sitienu noslēdza Arevšats Hačatrjans. Tad kārtējo Jasuhiro Kato reidu pa kreiso malu centās pārtraukt viesu aizsargi. Viņi pārcentās, jo bumbu raidīja savos vārtos. Otrajā puslaikā brīdinājumus nopelnīja Ēriks Kokins un I.Sputajs. Spēle beidzās 3:1 FB “Gulbene” labā. Šī uzvara mums atļāva pakāpties uz piekto vietu turnīra tabulā.

Komanda spēlēja: A.Nikoļskis, K.Jeļkins, K.Priedēns, V.Stols (28’ I.Sputajs), I.Korabļovs, J.Kato, I.Gluško (87’ D.Tsiskarišvili), S.Mišins, I.Sordia, A.Hačatrjans, Ē.Kokins (81’ J.Lapss).

Vārtus guva: 20’ K.Priedēns, 64’ A.Hačatrjans, 74’ R.Broders (s.v.).

Brīdināti: 69’ Ē.Kokins, 89’ I.Sputajs.

Nākamā spēle gulbeniešiem paredzēta 29.jūnijā pulksten 19.00 Gulbenes stadionā ar “Jūrmala FC”.