Uzvarēt tomēr neizdevās

Savu pirmo mājas spēli 20.oktobrī aizvadīja "Gulbenes Buki", kas savā laukumā uzņēma "Jūrmala/Fēnikss" komandu. Bukiem pēc neveiksmīga sākuma spēles vidū izdevās izlīdzināt rezultātu, tomēr pašā spēles izskaņā pārāki šoreiz bija Jūrmalas basketbolisti.

Pirmās spēles minūtes komandas aizvadīja līdzīgā cīņā, taču jau ceturtdaļas vidū viesi sāka pārņemt iniciatīvu un izvirzījās vadībā, līdz pirmās ceturtdaļas beigām palielinot pārsvaru pat līdz + 15 (15:30).

Līdzīgi spēles gaita aizritēja arī visu otrās ceturtdaļas sākumu, tomēr līdz pirmā puslaika beigām Bukiem izdevās nostabilizēt spēli galvenokārt uzbrukumā, tādējādi samazinot rezultāta starpību līdz -10 (39:49).

Trešo ceturtdaļu gulbenieši aizvadīja ļoti veiksmīgi, līdz perioda beigām samazinot rezultāta starpību līdz minimumam (60:62). Šīs desmitminūtes viens no galvenajiem punktu guvējiem bija Ingars Aizpurs - 11 punkti (no visā spēlē kopā gūtajiem 18 p.).

Pēdējās ceturtdaļas vidū Māris Sniķis ar precīzu metienu no groza apakšas panāca Bukiem neizšķirtu.

Turpmākās 2 minūtes abas komandas aizvadīja mazrezultatīvi un, lai gan šķita, ka Bukiem izdosies „salauzt" viesu pretestību spēles laukumā, tomēr jūrmalniekiem šoreiz veiksme uzsmaidīja vairāk. Trīs minūtes pirms spēles beigām Jūrmalas komanda guva septiņus bezatbildes punktus (68:75).

20 sekundes pirms spēles beigām Gundars Rauza ar tālmetienu vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz - 4 (71:75).

Pēc pieprasītā minūtes pārtraukuma Buku mēģinājumi atgūt zaudēto ar metieniem no tālās distances diemžēl bija neveiksmīgi, tādēļ arī minimāls zaudējums sezonas otrajā spēlē - 71:78.

Gulbenes Buki - Jūrmala/Fēnikss 71:78 (15:30; 24:19; 21:13; 11:16).

Gulbenes Buki: Rauza 26p.+5AB, Aizpurs 18p.+7AB, Kazāks 12p.+6AB, Sniķis 8p., Šimanovskis 6p., Vīksna 1p..

Jūrmala/Fēnikss:  Rusmanis 20p., Dambergs 12p., Bučs 11p., Raiskums 10p., Vorms 10p..