Uzvaru atdod viesiem 1

Sestdien Gulbenes novada Velēnas apkārtnē, Sarkanajos kalnos, norisinājās Latvijas kausa izcīņas posms orientēšanās sportā „Gulbenes NBJSS kauss". Par sacensību uzvarētājiem sieviešu un vīriešu elites grupā kļuva Una Arama (SE - Madonas BJSS) un Renārs Roze (VE - Ogres OK).

Apmēram 300 orientieristi no dažādiem Latvijas novadiem sacentās 35 grupās 13 distancēs. Visvairāk pārstāvētais reģions bija Vidzeme, bet bija arī dalībnieki no tālākiem novadiem - Jelgavas, Rīgas, Ogres. Ļoti plaši pārstāvēti bija tuvākie - Madonas, Cēsu un Alūksnes - novadi.

Vislabāk no Gulbenes novada BJSS veicās V18 grupas jaunietim Kristapam Vējam - Āboliņam, kas kļuva par savas grupas uzvarētāju, otrās vietas ieguvēju pārspējot par 3 sekundēm.

Šajā vecuma grupā jaunietēm trešo vietu izcīnīja Sindija Širaka.

Juniorēm S20 grupā otro labāko rezultātu sasniedza Madara Stapāne, no uzvarētājas viņu šķira 33 sekundes.
S12 grupas meitenēm trešajā vietā - Alise Indriča, V10 grupas zēniem godalgoto trijnieku noslēdza un trešo vietu izcīnīja Renārs Kokorevičs.

Par uzvarētāju S21 B grupā kļuva lejasciemiete Laila Uiska, bet S40 grupā Daigai Krēsliņai otrais labākais rezultāts.
Olimpiskajā sešniekā vēl iekļuva Atis Anže - ceturtā vieta, Gerda Krieviņa, Agneta Švarce - Švampāne, Laura Igaviņa un Alens Petrovskis ierindojās piektajā vietā, sestajā vietā - Paula Garā, Līga Vēja - Āboliņa, Aina Rubene un Aigars Ivanovs.

info visiem

Šajā posmā piedalījās 19 mūsu novada pārstāvji(7% no kopējā skaita). Kopvērtējumā pagaidām 3.vietu S18 grupā ieņem Sindija Širaka, 8.vietu S40 grupā Daiga Krēsliņa un 10.vietu V18 grupā Kristaps Vējš-Āboliņš. Pārējiem jāsaņemās.

pirms 10 gadiem, 2009.08.31 19:56