Vadībā izvirzās Gulbene

Gulbenes novada 2011./2012.gada volejbola čempionāta pirmās spēles aizvadījušas arī jau „MIX" komandas un dāmu II grupa.

"MIX" grupa aizvadījusi 11 spēles, bet divas komandas (Lizums un Ģimnāzija) jau izspēlējušas visas piecas pirmā apļa spēles. Pašreiz turnīra tabulā ar trīs uzvarām trīs spēlēs vadībā izvirzījusies Gulbene, kas ar rezultātu 2:0 pārspēja Lizuma un Ģimnāzijas vienības un sīvā trīs setu mačā pieveica „Čaka ielas meitenes", kā arī Litene I visās trīs aizvadītajās spēlēs ir izcīnījusi uzvaru. Tā ar rezultātu 2:0 viņi pārspēja "Liteni II/veterānus" un ģimnāzistus, bet ar Lizuma komandu tikai trešajā setā svinēja uzvaru. Pa divām uzvarām izcīnījuši „Čaka ielas meitenes" un "Litene II/veterāni". Abas vienības pārspēja Lizumu un Ģimnāziju. Vienu uzvaru svinēja lizumnieši, trīs setos cīnoties ar Ģimnāzijas jaunajiem volejbolistiem.


Dāmu II grupā svētdien norisinājās deviņas spēles, kur pa trīs uzvarām guva Gulbenes nov. BJSS 97 un Gulbenes nov. BJSS 98. Abas komandas izcīnīja uzvaru pār Druvienas, Beļavas un Gulbenes nov. BJSS 99/96 vienībām. Divas uzvaras guva Gulbenes nov. BJSS 93/94 meiteņu komanda, kas divos setos pārspēja druvēnietes un savas jaunākās sporta skolas biedrenes - Gulbenes nov. BJSS 99/96, kā arī piedzīvoja zaudējumu spēlē ar Beļavas volejbolistēm, kuras ar rezultātu 2:0 svinēja savu pirmo uzvaru čempionātā.


Nākamais čempionāta sabraukums norisināsies svētdien, 4.decembrī, kad abos sporta centra laukumos spēkiem mērosies vīriešu komandas.

Pievieno komentāru

Sports