Vai notiks izmaiņas komandas sastāvā? (labots) 2

Šodien internetā izplatījās informācija, ka "ASK/ Buki" spēlētājs Edmunds Gabrāns basketbolista karjeru turpinās Ukrainas līgas klubā "Dņepr - Azot".
.

Mūsu basketbola kluba direktors Sandis Čilipāns laikrakstam atklāja, ka ir personīgi sazinājies ar Edmundu Gabrānu un svētdien vai vēlākais pirmdien būs pilnīga skaidrība šajā jautājumā.

 

"Šobrīd īsti patiesībai neatbilst ziņa, ka Edmunds jau ir noslēdzis līgumu ar Ukrainas klubu, taču viņš, protams, mēģinās to izdarīt," norāda S.Čilipāns.

 

Kluba direktors gan arī piebilst, ka vakar Gulbenē ieradās basketbolists Salvis Mētra.

 

"Vērtēsim, vai viņš varēs pievienoties komandai vai ne," saka S.Čilipāns.

 

Runājot par algām un to izmaksu, S.Čilipāns komentārus nesniedz, taču piebilst, ka klubam tāpat kā visiem ir šādas tādas problēmas.

 

Jau rakstījām, ka mūsu komandai neizdevās iekļūt SEB Baltijas basketbola līgas "Challenge Cup" turnīra otrajā kārtā.

 

"Baltijas basketbola līgā mums viss šobrīd ir beidzies, turklāt jāatzīst, ka viss ir beidzies mazliet bēdīgāk, nekā varējām gribēt. Savā apakšgrupā esam palikuši pēdējā vietā, esam arī pēdējie no Latvijas dalībniekiem. Pēc Baltijas basketbola līgas nolikuma pēdējā komanda šajā sezonā atstāj līgu un nākamajā sezonā līgā vairs nespēlēs. Protams, katru sezonu viss mainās, mainās arī nolikumi, un es pieļauju, ka tiešām kaut kas var arī mainīties, taču šobrīd diemžēl ir šāds iznākums - esam izkrituši no Baltijas basketbola līgas pavisam," atklāj S.Čilipāns.

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

fans

Par BBL jau nu stigri perami, gan vadība, gan treneris, gan spēlētāji. Trenerim pēc šīs izgāšanās nebūtu ko meklēt pie valsts izlases stūres.

pirms 11 gadiem, 2009.01.24 15:59

juris

Vareja jau Čilipāna kungs pateikt,ka alga nav pilbībā pat par novembri samaksāta-kas tur gan slēpjams,un parādi arī sakrājušies...

pirms 12 gadiem, 2009.01.23 18:24

Sports