Vaļēja aka stacijas teritorijā (papildināts)

“Gulbenes autoostas teritorijā jau no pavasara ir vaļēja kontrolaka starp 1. un 2.pieturvietu, vāks atrodas līdzās, jo to uzlikt nav iespējums, kontrolakas grodi daļēji ir sadrupuši. Vai tiešām visā Gulbenē nav ne viena atbildīgā, kurš apseko kontrolakas un rūpējas, lai kontrolakām būtu vāki un bērniem nebūtu interese palūkoties atvērtās kontrolakās?!” vēstulē “Dzirkstelei” informē un vaicā Eva Upīte.

Viņa elektroniskajam sūtījumam pievienojusi arī fotoattēlus no nejēdzīgās vietas Gulbenē, par kuru ir satraukta. Sieviete paudusi cerību, ka nebūs vajadzīgi vairāki mēneši, lai novērstu nekārtību.

 

Gulbenes pilsētas pārvaldes Komunālās nodaļas vadītājs Jānis Krastiņš norāda, ka minētā skataka atrodas uz nekustamā īpašuma, kas pieder Latvijas Republikas Satiksmes ministrijai. " Minētās inženierkomunikācijas pieder VAS "Latvijas dzelzceļš", un tātad atbildīgā persona būtu jāmeklē tur. Gulbenē tiešām nav neviena atbildīgā (un arī nebūs), kura pienākumos būtu caurām dienām braukāt pa pilsētu un meklēt, kura skataka kurā vietā ir sabrukusi vai tai ir nozagtas čuguna detaļas, bet vienmēr ir tikuši uzklausīti signāli par šāda veida nebūšanām un uz tiem ir reaģēts. Arī laikrakstā "Dzirkstele" esam aicinājuši ziņot par šāda veida problēmām un, ja mēs šo vēstuli būtu saņēmuši jau pirms dažiem mēnešiem, tad problēma jau sen būtu atrisināta," pauž J.Krastiņš. Viņš arī piekrīt, ka  pilsētai ir jārūpējas par iedzīvotāju un it sevišķi bērnu drošību. "Šajā sakarā varu paziņot, ka minētā skataka ir sakārtota tādā stāvoklī,  lai tur nevarētu notikt nelaimes gadījumi," tā J.Krastiņš.

Pievieno komentāru

Sports