Valmiera atkal uzvar

Trešdien, 2.aprīlī, spēles sākums Bukiem izdevās lielisks, izvirzoties uzreiz vadībā ar 6:0. Pārsvaru izdevās nosargāt arī līdz ceturtdaļas beigām, uzvarot pirmās desmit minūtes ar 21:13.

Līdz otrās ceturtdaļas 3. minūtei Valmierai izdevās izlīdzināt rezultātu (25:25). Neizšķirts saglabājās līdz pat pēdējai minūtei, kad Valmierai tomēr izdevās neliels atrāviens 34:30. Punktu pirmajam puslaikam pielika mūsu pašu Agris Kazāks, realizējot tālmetienu - 34:33 Valmiera vadībā. (spēlē kopā Kazākam iemesti 5 no 9 tālmetieniem).

Otro puslaika sākumā Bruno Kļaviņš jau atkal izlīdzināja rezultātu (37:37), taču Bumerangs spēlētāji pieļāva kļūdas, kas ļāva Valmierai izvirzīties vadībā jau ar 44:37. Pateicoties Agrim Kazākam un Jānim Pozņakam, Gulbene jau atkal pietuvojās līdz -2 (44:42), diemžēl tā arī bija pēdējā reize ar tik mazu rezultāta starpību. Valmiera ātrajos uzbrukumos, pārsvarā ar individuālu spēli atkal panāca +8 (51:44). Pēdējās sekundēs, kad rezultāts uz tablo rādīja 61:48, par labu mājiniekiem, Uldis Rudzītis par spīti potītes traumai, tomēr realizēja tālmetienu, samazinot starpību līdz -10.

Kaut arī statistikas ziņā Valmiera pēdējās desmit minūtes iesāka ļoti neveiksmīgi (3 piezīmes pirmajā minūtē), tomēr tas netraucēja viņiem turpināt palielināt pārsvaru. Gulbenes komandai sāka zust pārliecība. 4. minūtē Mikus Sokolovs pēc pieļautās kļūdas driblā, izpelnījās arī tehnisko piezīmi. 4. minūtes pirms spēles beigām Valmierai jau +21. Divas minūtes cīņa aizritēja līdzīgi. Veiksmīgāki mazliet beigās tomēr bija gulbenieši. Par spīti Valmieras pēdējo sekunžu precīzajam pustālajam, Gulbenei mazliet, bet tomēr izdevās samazināt rezulktāta starpību.

SK Valmiera - Bumerangs/Gulbene/ASK 91:75 (13:21; 21:12; 27:18; 30:24)

Bumerangs/Gulbene/ASK: Pozņaks 16p.+7AB, Kazāks 15p., Kļaviņš 15p.+8AB, Sokolovs 12p.+6RP+AB, Rauza 6p.+4AB, Rudzītis 5p., Sniķis 4p.+4AB, Celmiņš 2p..