Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valmieras maratonā - arī gulbenieši

Aizvadītajā svētdienā Valmierā norisinājās Starptautiskais Valmieras maratons 2009, kas vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts maratonā.

Sacensību organizatori ziņo, ka šogad bija ieradies rekordliels dalībnieku skaits - 1609. Maratonā startēja 132 dalībnieki. Vīriešu konkurencē pārliecinošu uzvaru svinēja Mareks Florošeks (Rīga), kam šis bija pirmais maratons viņa sportista karjerā, dāmām finiša spurtā uzvaru izrāva Irīna Štūla- Pankoka (Liepāja).

 

Sacensības norisinājās gan maratona (42,195km), pusmaratona (21,097km), satelītskrējiena (5,7 km), bērnu skrējienu distancēs (300m un 600m) un nūjošanas pārgājienos (5km un 15km).


Patīkami, ka īsi pēc finiša dalībniekiem tika nosūtītas īsziņas uz mobilajiem telefoniem ar individuālo sacensību rezultātu.


Valmieras maratona organizatori un sponsori bija sarūpējuši dažādas specbalvas. Aktīvākā komanda ar lielāko dalībnieku skaitu tāpat kā iepriekšējā gadā bija Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, kas ieguva specbalvu no „Nordea" bankas.


Savukārt „Valmieras maratona 2009" ģenerālsponsors "Hanzas maiznīca" pasniedza īpašu balvu jaunākajai sacensību dalībniecei.


„Valmieras maratona 2009" atbalstītājs "TALLINK" apbalvoja trīs veiksmīgākos bērnu distances un trīs nūjošanas pārgājienu dalībniekus, pasniedzot tiem ceļojumu dāvanu kartes uz Stokholmu.

 

Valmieras maratona organizators SPORTLAT trīs veiksmīgākajiem anketu autoriem sarūpēja pārsteiguma balvu - BEZMAKSAS ABONEMENTU „Sportlat balva 2010" visas sezonas posmiem.


„Valmieras maratona 2009" laikā norisinājās arī REĢIONU CĪŅAS. Tā tika vērtēta divos veidos: reģions "VIENOTĪBA", kas pārstāv lielāko dalībnieku skaitu, un "ĀTRĀKAIS" reģions, kura pārstāvji uzrāda labākos rezultātus. Abās nominācijās uzvarēja Rīga.


Valmierā gan neviens Gulbenes novada sportists savus spēkus nepārbaudīja maratona distancē, bet pusmaratonā, satelītskrējienā un nūjošanas pārgājienā sportotgribētāji atradās.

 

Labākais no gulbeniešiem 21 kilometra distancē V 3 grupā (1972.gadā dzimuši un vecāki vīrieši) bija Antis Zunda, kas izcīnīja 3.vietu. Vitālijam Deksnim - 16.vieta.

 

V 2 grupā sesto vietu ieguva Alvis Mazkalns.

 

V 1 grupā Kārlim Duļbinskim - 18.vieta.

 

Sieviešu konkurencē Gulbenes novadu pusmaratonā pārstāvēja tikai Daiga Krēsliņa, viņai S 3 grupā - ceturtā vieta.

 

Satelītskrējienā 5,7 kilometru distancē labāko sniegumu - 7.vietu - VT 1 grupā izcīnīja Edgars Gjačs.


Dace Anča ST 2 grupā ierindojās astotajā vietā. Sandrai Volodinai ST 3 grupā - 12.vieta.

 

Nūjošanas pārgājienā 15 kilometru distancē pārliecinoši labāko rezultātu uzrādīja Juris Gjačs, īsākajā 5 kilometru distancē 18.vietā - Gunārs Rubenis.

 

Pievieno komentāru

Sports