Veiksmīgi aizvada sacensības Somijā 6

Distanču slēpotājs Jānis Paipals šonedēļ ir atgriezies no Somijas, kur viņš piedalījās tradicionālajās Lieldienu sacensībās četru dienu garumā. Šīs sacensības viņam bija ļoti veiksmīgas.

Jānis stāsta, ka šogad pašas svarīgākās sacensības viņam bija Pasaules čempionāts un šīs bija nākamās svarīgākās sacensības.

 

 

"Es uz sacensībām nevaru braukt tad, kad gribu (man ir jāstrādā), atšķirībā no Rīgas komandas, kas braukā apkārt pa sacensībām un vāc FIS punktus. Pirms šīm sacensībām no latviešu sportistiem man bija sliktākie punkti, taču pēc šīm sacensībām es esmu visus apsteidzis. Sezona ir beigusies ļoti labi. Esmu arī izpildījis olimpiskās kvalifikācijas normu un tagad tikai atliek gatavoties olimpiādei," saka J.Paipals.

 

Pirmajās divās dienās notika sacensības slidsolī, savukārt nākamajās dienās - klasiskajā slēpošanas stilā. Katrā dienā sacensības notika citā trasē.

 

"Pirmajā dienā izdevās nobraukt tā, ka pat treneris bija pārsteigts - ieguvu 23.vietu un 87 FIS punktus. Otrajā dienā rezultāti bija nedaudz sliktāki, taču tik un tā ieguvu 104 punktus. Pēdējās divās dienās gāja grūtāk. Atklāti sakot, gatavojos pirmajām divām dienām - slidsolim, tajā jūtos kā zivs ūdenī. To, kas bija jāpaveic, arī paveicu. Varu teikt, ka galvenais mērķis ir sasniegts. Tagad trīs nedēļas atpūtīšos un sākšu nopietni gatavoties olimpiādei," saka J.Paipals.

 

Sportists saka paldies par atbalstu Andim Augulim, kā arī darba kolēģiem, jo viņam šis sacensības bija ļoti nozīmīgas.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

kā zivs ūdenī jānis jūtas 23 vietā......tā ari turies

pirms 11 gadiem, 2009.04.19 18:06

slidotaajs!

malacis! priecee, ka tiks uz Olimpiaadi! noveelu veiksmi tur!

pirms 11 gadiem, 2009.04.18 14:34

Krusa

Malacis....turies!!!
Gan jau Gulbenes krutaas smadzengalavas atkal karrteejo reizi tevi sheit nomelnos komentaaros, bet taa lai ir karteejaa smieklu deva mums visiem....!!!!

Smiekli paildzina dziivi!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.04.17 20:21

Sports