Veiksmīgi piedalās trīs dienu turnīrā „Adidas kauss - 2009"

FB "Gulbene 2005" vidējās grupas zēnu komanda trenera Aivara Blauva vadībā Salacgrīvā piedalījās Latvijas Futbola federācijas rīkotajā trīs dienu turnīrā „Adidas kauss - 2009" un izcīnīja piekto vietu.

Pretinieku šajās spēlēs bija ļoti spēcīgi, jo vairums komandu spēlē Latvijas čempionāta „ A" grupā.

 

Pirmā spēle bija ar Jūrmalas „Kauguri/Spartaks". Abas komandas cīnījās līdzīgi, tomēr viens precīzs pretinieku sitiens deva uzvaru viņiem.

 

Otrajā spēlē ar Latvijas šā vecuma trešo labāko komandu SK „Liepājas Metalurgs" veicās mazāk un zaudējums ar 0:5. Tālāk pretī nāca FK „Tukums 2000/TSS". Spēles pieredzes vairāk bija pretiniekiem un zaudējums ar 1:2. Vienīgos vārtus guva Lauris Avotiņš.

 

Arī ar Valmieras FK veiksme bija pretinieku pusē, jo mums zaudējums ar 0:2. Pēdējā spēlē ar Rīgas FK "Dinamo", kuri līderi galvaspilsētas čempionātā, mūsu puiši parādīja īsto raksturu. Lai arī pirmais puslaiks noslēdzās 0:0, visā spēle pārliecinoša uzvara ar 5:0. Pa diviem vārtiem guva L.Avotiņš un Endijs Tīrums, vienus guva Lauris Linužs.

 

Turnīra gaitā puišiem bija arī citas aktivitātes. Visas komandas piedalījās 11 m soda sitienu konkursā, kur gulbenieši ierindojās ceturtajā vietā. Tika spēlēts florbols, notika treneru spēle ar Salacgrīvas komandu, kā arī visi dalībnieki piedalījās „Adidas" loterijā, kurā visas lozes bija laimētājas.

 

Paldies visiem vecākiem, kuri finansiāli atbalstīja šo braucienu.

Pievieno komentāru

Sports