Veiksmīgi startē krosā

Aizvadītajā sestdienā Jēkabpilī norisinājās Latvijas sporta Veterānu savienības 46.sporta spēles pavasara krosā. Gulbenes rajons uz sacensībām ieradās astoņu cilvēku sastāvā.

Sacensības uzsāka S 30, 35, 40 grupas sievietes, kuras sacentās 5 kilometru distancē. Labāko rezultātu sasniedza un S 30 grupā pirmo vietu izcīnīja Dace Anča. S 40 grupā par uzvarētāju kļuva Sandra Volodina. Ceturtā S 35 grupā bija Irita Bačka. 3 kilometru distancē V 65 grupā labāko rezultātu sasniedza un pirmo vietu izcīnīja Jānis Ančs.
V 70 grupas vīrieši spēkiem mērojās 2 kilometru distancē. Gunārs Rubenis ierasto soļošanu uz vienām sacensībām bija nomainījis pret skrējienu un savā vecuma grupā izcīnīja trešo vietu.

Gulbenes rajona komandai vēl ieskaites punktus deva Vija Kalniņa, Anita Žavrida un Edmunds Bedrītis, kas veterānu rindās atgriezies pēc vairāku gadu pārtraukuma. Komandu cīņā Gulbenes rajona komanda ieguva septīto vietu.

Traumas dēļ nestartēja pagājušā gada uzvarētājs Elmārs Eleksis.

Savukārt, Cēsīs paralēli notika tradicionālais skrējiens „Cēsu pavasaris", kur piedalījās arī daži pagājušā gada veterānu krosa dalībnieki: Antis Zunda, Daiga Krēsliņa un Vitālijs Deksnis.

14.5 kilometru distancē par uzvarētāju S 40 grupā kļuva Daiga Krēsliņa, Antim Zundam otrā vieta, arī Vitālijam Deksnim V 50 grupā otrā vieta.
4.5 kilometru distancē ļoti atzīstami startēja un otro vietu V 16 grupā izcīnīja Kristaps Vējš-Āboliņš.