Veiksmīgi startē skrējienā Alūksnē

Sestdien Alūksnē Mežinieku biatlona trasē notika skrējiens "Uz divu sezonu robežas", kas simboliski bija kā sezonas noslēgums vieglatlētiem, savukārt, pārbaudes kross slēpotājiem pirms tuvojošās sezonas.

Šogad sportisti sacentās rollerslēpošanas aplī, kur atbilstoši savai vecuma grupai skrēja 7, 3,5 vai 1 kilometru garu distanci.

7 kilometru skrējienā vīriešiem ātrākais bija alūksnietis Jaroslavs Halimoškins, otro vietu izcīnīja Jānis Ģērmanis, bet trešajā vietā Edijs Avens. Absolūti trešo labāko rezultātu un V 40 grupā pirmo vietu izcīnīja Antis Zunda.

Jauniešiem līdz 16 gadu vecumam, par uzvarētāju kļuva Aivars Brezinskis, bet otro vietu ieguva Kārlis Duļbinskis. Meitenēm šajā vecuma grupā uzvarēja Kristīne Dimitrijeva.

Sievietēm otro vietu izcīnīja stāmerieniete Guna Oša, bet trešajā vietā Dace Anča.

V 50 grupā par uzvarētāju kļuva Vitālijs Deksnis, bet sešdesmitgadīgo grupā par uzvarētāju kļuva Vladimirs Kallas.

3.5 kilometru distancē jaunākajā vecuma grupā meitenēm otro vietu izcīnīja Alise Podziņa, bet trešajā vietā Gabriela Kallase. Zēniem šajā vecuma grupā otro labāko rezultātu sasniedza Gatis Sirmis.
13.-14.gadu grupā meitenēm par uzvarētāju kļuva Jūlija Tīruma.