Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veiksmīgi starti Jelgavā 1

Sporta kluba "Gulbenes K.S.P." pieci dalībnieki 11.decembrī Jelgavā startēja Latvijas čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma.

Šajās sacensībās sportistiem bija jāveic viens vingrinājums svaru stieņa spiešanā guļus. Jauniešu grupā svaru kategorijā līdz 56 kilogramiem 2.vietu ieguva Arnis Petručēns ar rezultātu 55 kilogrami. Svaru kategorijā līdz 75 kilogramiem Roberts Bašķers ar rezultātu 105 kilogrami ieguva 5.vietu. Svaru kategorijā līdz 82,5 kilogramiem uzvaru izcīnīja Gints Šķenders ar rezultātu 150 kilogrami. Jauniešu grupā absolūtajā vērtējumā G.Šķenders ieguva 2.vietu.  

Junioru grupā svaru kategorijā līdz 60 kilogramiem Andrejs Šilo ar rezultātu 90 kilogrami izcīnīja 1.vietu, savukārt svaru kategorijā līdz 125 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Artūrs Losevs ar rezultātu 170 kilogrami.

"Šajās sacensībās startēja 198 dalībnieki no visas Latvijas un viens viesis no Lietuvas. Esmu priecīgs par puišu šīgada pēdējo startu - tas ir labs sasniegums gan puišiem, gan komandai. Tagad mums ir trīs Latvijas čempioni un viens vicečempions svaru stieņa spiešanā guļus. Ceru, ka nākotnē būs arī Latvijas čempioni spēka trīscīņā," saka sporta kluba pārstāvis Aigars Cīrulis. "Mums tika pasniegts arī šīgada uzvarētāju kauss spēka trīscīņā. Tas tika godam nopelnīts, jo mēs esam stabila komanda, kurā valda laba atmosfēra. Mans galvenais uzdevums bija sasniegt, lai puiši kļūst kā viens vesels, tas arī ir izdevies."

 

A.Cīrulis piebilst, ka Jelgavā notikusi arī Latvijas Pauerliftinga federācijas biedru kopsapulce, kur tika runāts par nākamā gada startiem.

 

"Priecīga vēsts ir, ka 2012.gadā mums tiks uzticēts rīkot Latvijas čempionātu spēka trīscīņā bez ekipējuma Gulbenē," atklāj A.Cīrulis.

 

Sporta kluba "Gulbenes K.S.P." sportisti saka paldies Gulbenes sporta centram un veikalam "Gigants LV" par sniegto atbalstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports