Veiksmīgi turpina cīņas supermoto čempionātos

Pagājušajās brīvdienās Rīgā sporta kompleksā "333" notika Latvijas čempionāta supermoto septītais posms, kas vienlaikus bija arī Baltijas komandu kausa izcīņas otrais posms. Sacensībās kvadriciklu klasē startēja arī Gulbenes motosportisti Aleksejs un Valērijs Kuzmini.

Pirmajā braucienā V.Kuzmins izcīnīja 2.vietu, savukārt otrajā braucienā ierindojās 5.vietā. Valērijs pirmo braucienu beidza 11. pozīcijā, otrajā - 10. pozīcijā. Latvijas čempionāta posma kopvērtējumā Aleksejs izcīnīja 3.vietu, savukārt Valērijs ierindojās 10.vietā.

Par Baltijas komandu kausa izcīņas otrā posma uzvarētājiem kļuva komanda "Motodroms Supermoto racing team 1", kuras sastāvā startē arī Aleksejs Kuzmins. Pēc diviem Baltijas komandu kausa posmiem šī komanda arī atrodas vadībā, par sešiem punktiem apsteidzot "Estonia Supermoto Team 3".

Pēdējais Baltijas komandu kausa izcīņas posms 18.jūlijā notiks Sāremā. Tas vienlaikus būs arī Igaunijas supermoto čempionāta ceturtais posms. Šī tiek uzskatīta par vienu no Baltijas valstu labākajām sacīkstēm un tradicionāli tajā piedalās vairums Somijas supermoto braucēju.

Savukārt šajās brīvdienās - 4.jūlijā - Kandavā "Swedbank" kartinga trasē notiks Latvijas čempionāta supermoto astotais posms. Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šogad sacensības notiks tikai pa asfaltu, tiesa, sacensībās varēs piedalīties tikai solo motociklu klašu sportisti. Devītais Latvijas čempionāta posms notiks 6.jūlijā Lietuvas pilsētā Elektrenai.