Velosportisti aktīvi startē sacensībās

Mūsu novada velosportisti arī šajā sezonā plāno aktīvi startēt SEB maratonā kalnu divriteņiem, kā arī piedalīties dažādās citās velosacensībās.

Sporta kluba "Šķēps" valdes loceklis Juris Aleksāns stāsta, ka šī ir jau piektā sezona, kad Gulbenes novads ir pārstāvēts SEB maratonā kalnu divriteņiem. Šoreiz gan sacensībās startē tikai viena gulbeniešu komanda ar nosaukumu "Gulbene "Šķēps"". Komandā ir 12 dalībnieki.  

Pirmajā SEB maratona sacensību posmā, kur sacensību dalībnieki tradicionāli dodas no Cēsīm uz Valmieru, kopā startēja ļoti liels dalībnieku skaits. Arī komandu skaits bija liels - kopumā 118 komandas. Gulbenieši šajā posmā komandu vērtējumā ieņēma 23.vietu. Komandu vērtējums tiek aprēķināts, saskaitot četru labāko dalībnieku punktus. Labāko rezultātu - 66.vietu - šajā reizē uzrādīja Ainārs Priedeslaipa, otrs labākais rezultāts bija Imantam Kublačovam, tad sekoja Raivis Ančs un Kaspars Beitāns.

 

Komanda turpinās startēt arī pārējos SEB maratona posmos, kas šogad tāpat kā iepriekšējā gadā būs seši. Otrā posma sacīkstes, kam gulbenieši aktīvi gatavojas, notiks 16.jūnijā Siguldā. Pēc tam vēl būs posms 14.jūlijā Vietalvā, 4.augustā Cēsīs,18.augustā Smiltenē un 22.septembrī Tukumā.

 

Taču treniņu nolūkiem Gulbenes velosportisti izmanto arī iespēju startēt dažādās citās sacensībās. 25.maijā tika startēts "Sportlat Balvas" MTB maratonā Madonā, kur 40 kilometru distancē 114 dalībnieku konkurencē labākos rezultātus uzrādīja Ainārs Priedeslaipa, kurš ierindojās 44.vietā, Imants Kublačovs, kurš bija 56.vietā, un Raivis Ančs, kurš bija 66.vietā. Savukārt 26.maijā gulbenieši startēja Apē "Vivus.lv" MTB posmā. 35 kilometru distancē 187 dalībnieku konkurencē labākie rezultāti Valdim Porietim - 52.vieta, un Zintim Skopānam - 55.vieta. Savukārt 50 kilometru distancē, kur startēja 189 dalībnieki, Ričards Mūrnieks ieņēma 86.vietu.

Pievieno komentāru

Sports