Velosports: apkopo rezultātus 2

“SEB” kalnu divriteņu maratona kopvērtējumā Gulbenes velosportistu komanda “ML-Serviss/ Šķēps”, kas startēja sporta klasē, ieņēma 12.vietu, savukārt komanda “Gulbene “Šķēps”” tautas klasē ierindojās 61.vietā.


Tika izmēģināti spēki arī sporta klasē

Iepriekšējos gados Gulbenes velosportisti startēja tikai “SEB MTB” maratona tautas klases distancē, šogad pirmo gadu tika izmēģināti spēki arī sporta klasē. Komandas sastāvā bija Raivis Ančs, Edijs Avens, Kaspars Beitāns, Imants Kublačovs, Ričards Mūrnieks, Ainārs Priedeslaipa un Oskars Sukurs. Labākais rezultāts kopvērtējumā ir R.Ančam, aiz viņa seko I.Kublačovs un A.Priedeslaipa. Tiesa, kā stāsta sporta kluba “Šķēps” valdes loceklis Juris Aleksāns, ja E.Avens sporta klasē būtu startējis jau kopš sezonas sākuma (viņš komandas sastāvā startēja tikai pēdējos trīs posmos), labākais rezultāts kopvērtējumā starp komandas dalībniekiem noteikti būtu viņam.


Starp tautas klases braucējiem sievietēm labākais rezultāts ir Anitai Muižniecei, savukārt vīriem – Vilnim Meisītim. Jāpiebilst, ka savā vecuma grupā A.Muižniecei ir 2.vieta.


Rezultāti ir pietiekami labi

Vērtējot rezultātus, J.Aleksāns atzīst, ka, viņaprāt, rezultāti ir pietiekami labi. “Protams, vienmēr var vēlēties labāk un, piemēram, sporta klasē mēs bijām cerējuši uz 10.vietu, taču jāņem vērā, ka visi šie cilvēki ikdienā strādā un savā brīvajā laikā veic treniņus un piedalās sacensībās, viņi nav profesionāli sportisti. Ja aplūkojam komandas, kas ir pirmajā desmitniekā, var redzēt, ka tur ir gan Latvijas izlases pārstāvju komanda, gan veloražotāju pārstāvju komandas. Lai arī mūsu sportisti nav starp vadošajiem braucējiem, mēs priecājamies, ka ar mums tomēr jau rēķinās,” saka J.Aleksāns.


Būs atkarīgs arī no sponsoru atbalsta

Runājot par nākamo gadu, J.Aleksāns atklāj, ka visi sportisti vēlas turpināt startēt sacensībās un noteikti to arī darīs. Prieks, ka šosezon sportisti ir iztikuši bez nopietnām traumām. Vai tiks startēts sporta klasē arī nākamgad, tas pašreiz vēl nav zināms un tiks izlemts 16.novembrī, sanākot kopā visiem braucējiem, tas noteikti būs atkarīgs arī no sponsoru atbalsta. J.Aleksāns saka paldies atbalstītājiem un arī novada domei, kas šogad atbalstīja mūsu velosportistus. Viņš atklāj, ka interesi par pievienošanos mūsu velobraucēju komandām ir izrādījuši arī divi alūksnieši un divi balvenieši.


Gulbenes velobraucēji priecājas, ka arī mūsu pašu novadā un pilsētā notiek velosacensības. Sportisti iesaka, ka nākamgad, iespējams, varētu arī pagarināt sacensību distanci un padarīt to interesantāku, ļaujot tai virzīties arī, piemēram, caur parku. J.Aleksāns piebilst, ka noteikti velosportam vairāk vajadzētu pievērst arī bērnus.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

beigas

Šī komanda vairs nav komanda...diemžēl, Kublačovs pārdevās deputātiem...

pirms 4 gadiem, 2016.06.19 21:40

Sports