Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Velosports: apkopo rezultātus 1

Mūsu novada velosportisti ir aizvadījuši veiksmīgu sezonu, startējot tautas klasē sešos "SEB" maratona kalnu divriteņiem posmos.

Mūsējie šajā maratonā šogad aizvadīja jau ceturto sezonu. Šajā sezonā krietni palielinājies arī velosportistu skaits - šogad novadu sacensībās bija iespējams pārstāvēt pat ar trim komandām. Sporta kluba "Šķēps" valdes loceklis Juris Aleksāns stāsta, ka starp velosportistiem ir gan esošie gulbenieši, gan arī bijušie, kas šobrīd dzīvo Rīgā, Saulkrastos, Salaspilī, Madonā, Vecpiebalgā, Ogrē.  

Labākos rezultātus šogad sacensībās rādīja Ainārs Priedeslaipa, Imants Kublačovs un Kaspars Beitāns, savukārt savā vecuma grupā vislabāk veicās Lāsmai Gabdulļinai, kurai izdevās izcīnīt 3.vietu. Jāpiebilst, ka arī dalībnieku skaits ar katru gadu sacensībās palielinās un šogad sasniegts rekordskaits dalībnieku - 2500.

 

No gulbeniešu komandām vislabāk veicās Gulbenes SK "Šķēps" komandai, nākamos labākos rezultātus uzrādīja Gulbenes SK "Šķēps Valpor" un pēc tam - Gulbenes SK "Šķēps 2".

 

J.Aleksāns stāsta, ka labu izaugsmi sacensībās rādījuši Raivis Ančs un Ričards Mūrnieks, kuri ar katru posmu uzrādīja arvien labākus rezultātus. Jācer, ka šī izaugsme turpināsies arī nākamgad. J.Aleksāns piebilst, ka trīs dalībnieki izteikuši arī vēlmi nākamgad startēt sporta klasē, taču tas vēl nav līdz galam izlemts.

 

"Neesam atmetuši arī domu par velosacensību organizēšanu mūsu novadā. Protams, priecājamies, ka mūsu novadā notiek arī "Šķūnenieku kauss", kas ir ļoti labas sacensības," saka J.Aleksāns.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

sile

Šis bija sākums, bet kas tas tas bija par sākumu, šodien par to visi šie klātesošie ir aizmirsuši !!!

pirms 4 gadiem, 2016.06.19 21:33

Sports