Velosports: cenšas uzlabot rezultātus

Gulbenes velosportisti aktīvi startē dažādās sacensībās. Pagājušajā svētdienā ir aizvadīts “SEB MTB” maratona trešais posms Vietalvā.


Jāatgādina, ka iepriekšējos gados “SEB MTB” maratonā gulbenieši startēja tautas klasē, bet šogad nolēma pamēģināt startēt sporta klasē. Komanda “ML Serviss/ Šķēps” trešā posma sacensībās ierindojās 14.vietā. Arī pirmajā posmā tika ieņemta 14.vieta, bet 2.posmā – 12.vieta. Trešā posma sacensībās komandas sastāvā startēja Kaspars Beitāns, Ričards Mūrnieks, Raivis Ančs, Imants Kublačovs, Oskars Sukurs un Ainārs Priedslaipa. Kopvērtējumā pēc trīs posmiem gulbenieši šobrīd ieņem 13.vietu.


Izmantojot sacensības kā treniņiespējas, komanda startē arī citās sacensībās. Ļoti labi Gulbenes velosportistiem šogad veicas “MySport MTB” kausa izcīņas sacensībās. Pirmā posma sacensībās komanda ieņēma 6.vietu, bet otrajā posmā ierindojās 4.vietā, pēc diviem posmiem sacensību kopvērtējumā ieņemot 5.vietu. Šajās sacensībās komandā startē K.Beitāns, O.Sukurs, R.Ančs, I.Kublačovs, Vilnis Meisītis.


Jāpiebilst, ka sacensību kopvērtējumā rezultātu tabulā pirmajās četrās vietās šobrīd ierindojas velotirgotāju pārstāvju komandas, tādēļ gulbenieši var priecāties par saviem rezultātiem.


23.jūnijā mūsu velosportisti plāno startēt sacensībās Ilzenē, pēc nedēļas būs arī sacensības Gulbenē, kā arī nākamie sacensību posmi “SEB MTB” maratonā un “MySport MTB” kausa izcīņā.

Gulbenes velosportisti izmanto iespēju startēt dažādās sacensībās. Foto: no personiskā arhīva

Pievieno komentāru

Sports