Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Velosports: lizumniešiem pirmā sezona – veiksmīga

Pagājušajā gadā aktīvās velosezonas beigās lizumniešiem radās doma par savas velokomandas izveidi. Šajā sezonā komandas pārstāvji jau aktīvi startēja dažādās sacensībās un lepojās ar labiem sasniegumiem.

Komandas izveides idejas iniciators un kapteinis Aivars Dārznieks stāsta, ka šobrīd Lizuma velosportistiem sezona jau gandrīz ir beigusies. Visas lielākās un svarīgākās sacīkstes ir aizvadītas, palikuši vēl pāris velokrosi.

“Šī mums ir pirmā sezona, tādēļ pagaidām nav ar ko salīdzināt. Sezonā kopumā ir gājis ļoti raibi, bet nav par ko sūdzēties, galveno mērķi - aktīvi piedalīties velosacensībās - esam izpildījuši godam. Kopā esam startējuši vairāk nekā 60 dažādās sacīkstēs gan Latvijā, gan ārpus tās. Par spīti tam, ka esam jauna, maza komanda, esam sasnieguši ievērojamus rezultātus. Teju katrā sacīkstē mazais Helvijs Kancers cīnījās par goda pjedestālu. Kristaps Kancers Polijā vienā no smagākajiem MTB maratoniem Eiropā ceturtajā dienā izcīnīja 3.vietu savā vecuma grupā. Sezonas beigās 25. Latvijas Riteņbraucēju Vienības braucienā es izcīnīju 3.vietu tautas šosejas braucienā. Kopumā komandas braucēji izcīnīja 35 godalgotas vietas dažāda līmeņa sacensībās,” stāsta A.Dārznieks.

Viņš atzīst, ka lielākais šīssezonas izaicinājums komandas dalībniekiem noteikti bija jau pieminētais “Beskidy MTB Trophy” maratons Polijā.

Šobrīd, kad pirmā kopīgā komandas sezona jau gandrīz aizvadīta, A.Dārznieks atzīst, ka ideja par komandas izveidi noteikti ir attaisnojusi sevi. Sezonas gaitā Lizuma velokomandas rindas ir arī nedaudz palielinājušās. Sezonas beigās komandai pievienojās Elza un Ingars Martinovi un Rita Rjabiņina.

Runājot par iecerēm nākamajai sezonai, viņš atzīst, ka jāturpina iesāktais. Lai arī nākamā sezona vēl ir diezgan tālu, jau šobrīd ir skaidrs, ka nākamajā sezonā Lizuma  velokomandas pārstāvji piedalīsies visās lielākajās sacīkstēs, kurās piedalījāmies jau arī šogad.


Pievieno komentāru

Sports