Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Velsports: “VeloRīts” sāk savu pirmo sezonu 7

Savu pirmo velosezonu ir uzsācis sporta klubs “VeloRīts”, kas apvieno Gulbenes velosportistus.

Sporta kluba “VeloRīts” vadītājs ir gulbenietis Imants Kublačovs, kurš arī pats ar velosportu aizraujas jau ilgu laiku un vairākas sezonas ir startējis arī dažādās sacensībās. Sporta klubu pārstāvēs divas komandas – sporta un tautas klases komanda. Sporta komandas dalībnieki Kaspars Beitāns, Raivis Ančs, Reinis Sudrabs, Imants Kublačovs, Vilnis Meisītis un tautas klases komandas dalībnieki Anita Muižniece, Ainārs Priedeslaipa, Artūrs Suprunovičs, Zintis Skopāns, Rinalds Skopāns, Egils Mežaks, Lauris Rags ziemas periodā ir gatavojušies, lai izturētu katru sacensību trasi un lai būtu gandarījums par katru pieveikto kilometru. Dodoties trasēs, komandas dalībniekus varēs atpazīt pēc vienotām jaunām formām Gulbenes krāsās.

Sporta kluba “VeloRīts” pārstāvji lielāko uzsvaru šajā sezonā liks uz “SEB MTB” maratonu un tā sacensību posmiem, kas kopumā šajā sezonā būs septiņi. Kā atzīst I.Kublačovs, plānots startēt arī  citās sacensībās, ja vien sportisti varēs, taču dalība citās sacensībās noteikti pārsvarā būs treniņnolūkā.

“Daļa mūsu sportistu trenējas Rīgā, daļa – šeit. Kad visi brīvdienās esam šeit, Gulbenē, cenšamies uzrīkot arī kopīgus treniņus,” stāsta I.Kublačovs.

Abas sporta kluba “VeloRīts” komandas jau startēja pirmajā “SEB MTB” maratona posmā Cēsis – Valmiera. Sporta komanda no 26 komandām izcīnīja 16.vietu, un tautas klases komanda 95 komandu konkurencē ierindojās 49.vietā.

“Tāds ir sākums, un ir liela vēlēšanās šos rezultātus uzlabot. Kā mums veiksies, turpmāk informēsim!” piebilst I.Kublačovs.

Nākamais “SEB MTB” maratona posms norisināsies 8.maijā Smiltenes pusē.

Sportisti pateicas par atbalstu Gulbenes novada domei, SIA “Vasks”, SIA “DMS Sfēra”, SIA “Sealine Agency”.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Arta

Ļoti laba sezonas atklāšana jaunajam klubam, lai veicās 8. Maijā un pārējās sacensībās.

pirms 4 gadiem, 2016.05.06 21:45

Sencis

Man patiess prieks par klubiem kas strādā. Lai jums veiksmīga sezona!!!!

pirms 4 gadiem, 2016.05.06 22:08

Līdzjutēja

Pēc Smiltenes posma komandai jau 14.vieta. Malači puiši. Cīnījās godam. Arī mēs atbalstījām, cik varējām.

pirms 4 gadiem, 2016.05.09 13:03

līdzjūtēji

Laiks rādīs, cik būsiet stipri, veiksmīgi utt. Vienmēr būs kāds stiprāks, ar to ir jārēķinās. Otrais posms sliktāks par pirmo, lepoties pagaidām nav ar ko.

pirms 4 gadiem, 2016.05.09 21:57

autors

Stiprāku netrūkst :)
Žēl tikai ka šos braucējus var redzēt tik ļoti maz sacensībās.

Un ja skatās uz rezultātu tad augstāk pakāpties tāpat būs grūti un 14 vieta komandās tikai tādēļ ka sekotājiem ir par vienu dalībnieku mazāk.

pirms 4 gadiem, 2016.05.10 07:29

Saulrietis

Man žēl,ka gulbenietis , kurš sen jau nav tas kurš ir un par kuru sevi uzskata, šodien grib pārspēt tos, kuri sevi ir un var pierādīt, ka ir un var būt pārāki par šo parazītu... šeit ir runa par Kublačovu, kādi ir viņa nopelni...

pirms 3 gadiem, 2016.07.03 19:55

Sports